دیدار مدیرکل بنیاد شهیدشهرستانهای استان تهران با امام جمعه شهرستان قرچک

مدیرکل بنیاد شهید وامور ایثارگران شهرستانهای استان تهران به همراه آزمان کادری رئیس بنیاد شهید وامور ایثارگران شهرستان قرچک با حجت الااسلام اسماعیلی امام جمعه شهرستان قرچک دیدار کردن .

به گزارش توحید عظیمی خبرنگار قرچک آنلاین; مهندس طاهر نژاد به همراه آزمان کادری رئیس بنیاد شهید قرچک با حاج اقا اسماعیلی دیدار کرد وبه بحث تبادل نظر پیرامون تکریم از خانوادهای معظم شاهد وایثارگران و ساماندهی مزار شهدا و قرار دادن مزار شهدا به عنوان پایگاه فرهنگی جهت ترویج فرهنگ ایثار وشهادت خواستار شدند.
ایشان همچنین روز بزرگداشت جانباز و قیام ۱۵ خرداد سال ۴۲ وحرکت کفن پوش به سمت تهران وبه خاک و خون گشیده شدن آنان در پل باقرآباد توسط رژیم ستمگر شاهنشاهی صحبت کردند.
مدیر کل بنیاد شهید وامور ایثارگران شهرستانهای استان تهران درمورد روز جانبازو جانبازان گفتند :جانبازان ما هنوز در میدان مقاومت و ایستادگى هستند عزیزان جانباز بدانند که مبارزه‌ آن‌ها ادامه داردجانبازان ما، در تمام دوران جانبازى در حال مجاهدت هستند. این فضیلت، مخصوص آن‌ها و همسران و خانواده‌هایشان است، تا وقتى که ان‌شاءالله سلامت و عافیت پیدا کنند.
مهندس طاهر نژاد از حجت الا اسلام حاج آقا اسماعیلی امام جمعه محترم شهرستان بابت حمایتهای بی دریغ خودبابت رسیدگی به خانواده شهدا و جانبازان ورسیدگی به مشکلات آنها تقدیر وتشکر کرد واز خداوند متعال برای همه خدمتگذاران نظام جمهوری اسلامی ایران ورهبر عزیزمان عمر با عزت خواستار شدند.
حجت الااسلام اسماعیلی در ادامه این دیدارگفت: ما در حقیقت، همه ارزشهای انقلاب، اسلام، قرآن، استقلال، آبروی و حیثیت را از برکت خون پاک شهدای عزیزمان داریم خون شهیدان تضمین کننده استقلال ملت و سربلندی اسلام است.
ایشان اذعان کردند:نظام جمهوری اسلامی امروز امانت شهیدان است و همه باید بدانند خون شهدای انقلاب اسلامی به هدر نرفته است و آنها بودند که به قیمت خون خود، آبروی اسلام، قرآن پیامبر و استقلال مملکت را حفظ کردند و حرکتی که آنها در این انقلاب از خود نشان دادند در طول تاریخ بی نظیر بوده است.
اسماعیلی افزود: ما در حال حاضر عزیزان شهیدانمان(پدر ومادران)شهدا را از دست می دهیم که بزرگترین نعمتهای الهی هستن ما باید در حال حاضر قدر این عزیزان را بدانیم وخطاب به همه مسئولین گفت: مبادا که کاری کنیم که در آخرت شرمنده این بزرگواران باشیم
حاج اقا اسماعیلی در مورد جایگاه خانواده شهدا اظهار داشت: خانواده شهید در اجتماع یک واژه افتخار انگیز است خانواده های شهدا به ملت ایران آبرو و حیثیت دادند.
وتوصیه ای هم به فرزندان عزیز شاهد داشت وافزود:شما جوانان عزیز شاهد و فرزندان شهدا یک امتیازی برتر نسبت به همه دارید و آن امتیاز این است که یک پیوند خونین با اسلام، با قرآن، با انقلاب بین شما بوجود آمده است که باید آن را موهبت الهی بدانید.

پایان خبر/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *