دیدار فرمانده انتظامی شرق استان تهران با فرماندار قرچک

سردارعزیزی فرمانده انتظامی شرق استان تهران به همراه سرهنگ موسی‌پور فرمانده نیروی انتظامی قرچک با بهمن خطیبی فرماندار شهرستان دیدارنمود.

به گزارش قرچک آنلاین ، سردارعزیزی فرمانده انتظامی شرق استان تهران به همراه سرهنگ موسی‌پور فرمانده نیروی انتظامی قرچک با بهمن خطیبی فرماندار شهرستان دیدار و پیرامون برنامه‌ها و طرح‌های پلیس در تأمین امنیت و برقراری نظم و انضباط گفتگو و تبادل نظر کردند.

🔹فرماندار و رئیس شورای تأمین شهرستان قرچک ضمن قدردانی از تلاش‌های فرماندهی و کارکنان انتظامی شرق استان تهران در راستای تأمین امنیت، عملکرد پلیس در برقراری نظم و انضباط را بسیار حائز اهمیت برشمرد.

🔹خطیبی با بیان اینکه سلامت و امنیت دو مقوله مهم برای جامعه انسانی تلقی می‌شود، گفت: اجازه نمی‌دهیم کسی سلامت و امنیت مردم را دچار چالش کند.

🔹سردار عزیزی نیز در این دیدار خواستار تعامل و همکاری تنگاتنگ میان همه دستگاه‌های شهرستان با نیروی انتظامی شد و تاکید کرد: تمام اقدامات پلیس در راستای ایجاد آسایش شهروندان و امنیت پایدار آنان است که در این مسیر و در برخورد با فرد یا افرادی که امنیت مردم را مختل کنند، هیچ‌گونه تعارفی نخواهیم داشت.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *