دیدار فرماندار شهرستان قرچک با امام جمعه به مناسبت پنجم مردادماه

همزمان با پنجم مردادماه که مصادف با سالروز اقامه اولین نماز جمعه پس از پیروزی انقلاب اسلامی است، فرماندار قرچک با امام جمعه شهرستان دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش قرچک آنلاین; به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان قرچک، همزمان با پنجم مرداد سالروز اقامه اولین نماز جمعه کشور پس از پیروزی انقلاب اسلامی، مسعود مرسلپور فرماندار شهرستان قرچک با حجت الاسلام والمسلمین اسماعیلی امام جمعه شهرستان دیدار و از زحمات وی تقدیر کرد.

فرماندار شهرستان قرچک در این دیدار گفت: به مناسبت پنجم مرداد، بر خود لازم دانستیم تا از حضور مستمر و اثرگذار امام جمعه محترم در شهرستان تقدیر کنیم.

مرسلپور با بیان اینکه نماز جمعه محور مسایل دینی، مذهبی و سیاسی کشور است؛ آگاهی بخشی، وحدت و همبستگی را از دیگر دستاوردهای نماز جمعه برشمرد.

وی از تلاشها و اهتمام ارزشمند حجت الاسلام و المسلمین اسماعیلی و همچنین زحمات بی شائبه اعضای ستاد نماز جمعه این شهرستان تقدیر کرد.

امام جمعه شهرستان قرچک نیز در این دیدار از تلاشهای فرماندار قرچک در شهرستان و اهتمام وی و رؤسای ادارات به موضوع نماز جمعه قدردانی کرد و همکاری و تعامل دستگاه های اجرایی با ستاد نماز جمعه را مطلوب دانست و بر تقویت این تعامل در راستای بهره مندی هرچه بیشتر از ظرفیت های نماز جمعه تاکید کرد.

انتهای پیام/س

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *