مدیر کل بنیاد شهید شهرستان های تهران

دیدار حدود ۱۹ هزار خانواده معظم شهدا و ایثارگران شهرستان های استان تهران

مدیر کل بنیاد شهید شهرستان های تهران گفت: در دور اول طرح سپاس شهرستان های تهران ۱۹هزار و ۷۳۸ دیدار با خانواده معظم شهدا و ایثارگران انجام شد.

به گزارش قرچک آنلاین; نادر نصیری مدیر کل بنیاد شهید شهرستان های تهران روز دوشنبه در مراسم اجرای دور دوم طرح سپاس در قرچک با اشاره به اجرای دور اول طرح سپاس در ۱۵ شهرستان گفت: بررسی ها و آمار عملکرد نشان از مطلوب و آبرومند برگزار شدن این دور دارد.
وی همچنین از تصویب این طرح ارزشی در شورای ترویج فرهنگ و ایثار استان تهران خبر داد.
وی با بیان اینکه باید از تجارب و آموزه های دور اول برای مطلوب و شایسته برگزار کردن دور دوم استفاده کنیم افزود: دور دوم باید در حد کمال برگزار شده و علاوه بر داشتن ویژگی های دور اول باید واجد وصف ها و موقعیت های جدید نیز باشد.
نصیری گفت: مدیران شهرستان ها باید به مانند گذشته و حتی بهتر و کاملتر با هماهنگی با سایر ادارات و مدیران آنها زمینه مشارکت گسترده آنان را در اجرای این طرح که متعلق به ملت ایران و با هدف تکریم و تجلیل خانواده معظم شاهد و ایثارگر است فراهم کنند.

نصیری با بیان اینکه در دور اول طرح سپاس شهرستان های تهران ۱۹هزار و ۷۳۸ دیدار با خانواده معظم شهدا و ایثارگران انجام شد ادامه داد: از مجموع این دیدارها ۱۰ هزار و ۴۵۴ دیدار در قالب طرح های سپاس شهرستانی و ۹ هزار و ۲۸۴ دیدار هم در قالب های مناسبتی و موردی انجام شد.
مدیر کل بنیاد شهید شهرستان های تهران هدف از اجرای دور دوم این طرح را که با ایجاد روش های نوین ارتباطی بین منابع انسانی بنیاد، معتمدین معین و سایر دستگاهها به صورت برنامه ریزی شده اجرا می شود ایجاد شرایط و زمینه های مدیریت بهبود کیفیت خدمات، ارتباط موثر و پاسخگو و شناسائی ملموس نیازها و ارزیابی خدمات، در جهت افزایش رضایتمندی ذکر کرد.

وی اجرای طرح سپاس با مشارکت مدیران استانی و شهرستانی را از ویژگی های این طرح ذکر کرد و افزود: مشارکت و اثرگذاری ائمه جمعه ، فرمانداران و روسای ادارات شهرستانی در دیدار و سپاسگزاری از خانواده های شاهد و ایثارگر باعث پویایی این طرح می شود.
نصیری گفت: تاکید بر حفظ عزت، کرامت و منزلت خانواده های شهدا و ایثارگران، تاکید بر اثربخشی، تقویت و ارتقاء کیفیت و پرهیز از گرایش صرف به توسعه کمی دیدارها و بهره گیری از منابع انسانی و امکانات تمامی حوزه های بنیاد با ظرفیت شبکه های اجتماعی و امکانات سایر دستگاه ها از جمله سیاست های اصلی اداره کل در اجرای مطلوب این طرح است.

انتهای پیام/س

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *