دیدار با خانواده شهدا و ایثارگران شهرستان قرچک

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان‌های استان تهران همزمان با سالروز ولادت امام حسین (ع) با خانواده شهدا و ایثارگران شهرستان قرچک دیدار و گفت‌وگو کرد.

به گزارش قرچک آنلاین ;ابراهیم طاهرنژاد امشب به ‌همراه آزمان کادری رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان قرچک با خانواده شهیدان فلاح و داوودآبادی و محمد نانوایی جانباز ۳۵ درصد دفاع مقدس  دیدار و گفت‌وگو کرد.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان‌های استان تهران در ادامه با حضور در بیت شهید محمد ساعدی درگذشت مادر مکرمه شهید ساعدی که چند روز پیش به فرزند شهیدش پیوسته بود را به خانواده معظم شهید ساعدی ضمن ابراز همدردی این مصیبت را به این خانواده مومن و ولایی تسلیت گفت.
طاهرنژاد با حضور در منزل شهیدان داوودی و فلاح با قرائت فاتحه و تکریم خانواده معظم شهدا به مقام والای مادران شهید ادای احترام کرد و پس از جویا شدن حال آن‌ها به بررسی مشکل مسکن این دو مادر شهید پرداخت و توصیه‌های لازم را برای رفع این مشکل انجام داد.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان‌های استان تهران در ادامه دیدارهای امروز خود با حضور در منزل شهید والامقام محمد ساعدی ضمن قرائت فاتحه برای شادی روح مادر از دست رفته برای این خانواده داغدار صبر جمیل و اجر جزیل از خداوند منان مسئلت کرد.

طاهرنژاد در این دیدارها با اینکه روح بلند شهیدان در جامعه ما حضور دارند، اظهار داشت:‌ پدران و مادران شهدا فرزندان خود را به گونه‌ای تربیت کردند که آن‌ها فداکارانه در میدان اخلاص گام نهادند و امروز خانواده شهدا برای کشور، ملت و تاریخ این سرزمین افتخاری بزرگ به‌شمار می‌آیند.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان‌های استان تهران با حضور در منزل محمد نانوایی جانباز ۳۵ درصد با وی دیدار و از ایثارگری و فداکاری این جانباز والا مقام نیز تجلیل کرد و روز جانباز را به وی و خانواده معظمشان تبریک گفت و خاطرنشان کرد: ایثارگران و همه کسانی که در راه اسلام و انقلاب سلامتی خود را فدا کرده‌اند، مقربان درگاه الهی بوده و افتخاری برای کشور هستند.
این دیدارها لوح سپاس و هدایایی به رسم یاد توسط مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان‌های استان تهران تقدیم این خانواده شد.

پایان خبر/

 

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *