‏ فرماندار قرچک:

دیدار با خانواده شهدا و ایثارگران برای مسئولان یک افتخار بزرگ است

فرماندار قرچک گفت: دیدار با خانواده شهدا و ایثارگران برای مسئولان یک افتخار و فرصتی مغتنم و موجب تجدید روحیه برای خدمت به ملت است.

به گزارش قرچک آنلاین; امروز و به مناسبت روز بزرگداشت شهدا، مسعود مرسل پور فرماندار شهرستان قرچک به همراه آزمان کادری رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران با خانواده شهید سعید سلیمانی دیدار و گفتگو کرد.

مسعود مرسلپور فرماندار قرچک در این  دیدار ضمن بزرگداشت روز شهدا ، توجه و احترام به مقام شهدا و خانواده های آنان را وظیفه ی همگانی دانست و اظهار داشت: شهدا با خون پاک خود اقتدار و امنیت کشور را ثبت کرده و پیشرفت امروز مملکت را مدیون خون شهدا هستیم.

وی گفت: شهدا نور چشم ما هستند و زحماتی که آنان در راه این انقلاب و نظام جمهوری اسلامی کشیده اند شکی در آن نیست و امیداوارم که ما بتوانیم ادامه دهنده راه آنان باشیم.

‏مرسلپور بیان کرد: دیدار با خانواده شهدا و ایثارگران برای مسئولان یک افتخار و فرصتی مغتنم و موجب تجدید روحیه برای خدمت به ملت است.

وی خاطرنشان کرد: خانواده شهدا و ایثارگران مقام والایی در پیشگاه خداوند متعال دارند.

فرماندار  قرچک در پایان تصریح کرد: خانواده شهیدان با اهدای بهترین عزیزان خود در راه دفاع از انقلاب و کشور کار بزرگ و عظیمی را انجام دادند.

در این دیدار پدر شهید سعید سلیمانی در بستر بیماری بود که با توجه به مشکلاتی که خانواده شهید در بحث درمان داشتند، با دستور فرماندار و پیگیری رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران این مشکل در حال رفع است.

در پایان این دیدار توسط مسعود مرسل پور فرماندار و رئیس شورای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت شهرستان قرچک از خانواده شهید سعید سلمیانی با اهدای لوح سپاس قدردانی شد.

گفتنی است، شهید سعید سلیمانی در سال ۶۲ توسط رژیم بعث عراق در منطقه گیلان غرب به فیض شهادت نائل آمد.

انتهای پیام/س

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *