دیدار مسوولان ادارات شهرستان قرچک با خانواده شهدای عملیات بیت المقدس

به مناسبت سوم خرداد سالروز آزاد سازی خرمشهر، علی صادقی فرماندار شهرستان قرچک به همراه سرهنگ احمدی فرماندهی انتظامی شهرستان قرچک، آزمان کادری رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران و مسوولان ادارات از خانواده شهید منصور تاجیک وحاجی بابا نقیبی دیدارو گفتگو کردند.

به گزارش قرچک آنلاین ;جمعی ازشهرستان قرچک در دیدار با خانواده شهید منصور تاجیک و حاجی بابا نقیبی از شهدای عملیات بیت المقدس فرماندار قرچک با بیان اینکه دیدار با خانواده معظم شهدا از وظایف اصلی ماست، افزود: حضور در کنار خانواده معظم شهدا توفیق الهی برای مسئولان نظام اسلامی است.

علی صادقی با بیان اینکه شما عزیزان سرمایه های عظیم این انقلاب هستید، افزود: حفظ راه شهداء و پاسداری از خون شهداء وظیفه اول ماست و ما باید این وظیفه را به نحو احسن وبه درستی انجام دهیم.

 نماینده عالی دولت در شهرستان قرچک با اشاره به اینکه شهدا زنده اند و ناظر اعمال و کردار ما هستند، بیان داشت: ما همه در مقابل شهداء پاسخگو هستیم و خداوند متعال به ما توفیق دهد که شرمنده شما و شهدا نباشیم.

وی با اشاره به اینکه شهیدان هشت سال دفاع مقدس پرچمی برای استقلال وشرف این نظام هستند، اظهار داشت: صبر و بردباری خانواده های معزز شهدا، عزت و اقتدار را برای نظام جمهوری اسلامی ایران در جهان به ارمغان آورد.

صادقی با بیان اینکه خانواده شهدا اسوه ایثار و رشادت هستند و به ما روحیه مضاعف می دهند، افزود: بندگی و خدمت رسانی به شما عزیزان از وظایف تمامی مسوولان نظام است و شما نیز ما را از دعای خیر خود محروم نکنید.

در پایان این دیدارها لوح سپاسی به رسم یاد بود به این دو خانواده اهداء شد.

لازم به ذکر است، شهید منصور تاجیک و شهید حاجی بابا نقیبی در عملیات بیت المقدس به درجه رفیع شهادت نائل گشته اند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *