دو واحد تولیدی با حضور وزیر صمت در شهرک صنعتی قرچک به بهره برداری رسید

دو واحد تولیدی صنعتی با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت و استاندار تهران در شهرک صنعتی قرچک به بهره برداری رسید.

به گزارش قرچک آنلاین;  ظهر امروز رضا رحمانی وزیر صنعت، معدن و تجارت به همراه انوشیروان محسنی بندپی به منظور بازدید از شهرک صنعتی قرچک، بررسی مشکلات صنایع و بهره برداری از دو کارخانه تولیدی با سرمایه گذاری ۲۰۰ میلیارد ریالی وارد این شهرستان شدند.

وزیر صمت در ابتدای ورود به شهرک صنعتی قرچک مورد استقبال مسئولان این منطقه اعم از فرماندار، امام جمعه و دیگر مسئولان قرار گرفت و طی بازدید کلی از شهرک صنعتی در جریان روند ساخت و ساز واحدهای تولیدی در این شهرک تازه تأسیس قرار گرفت.

وی همچنین دو کارخانه تولیدی “بافت رنگین نخستین” در حوزه صنایع کشباف و “فلنج تهران نوین” در حوزه اتصال دهنده های شیرآلات را با سرمایه گذاری ۲۰۰ میلیارد ریال افتتاح کرد.

رحمانی در ادامه این برنامه با حضور در کارخانه نساجی “جهان اُروم ایاز” از نزدیک در جریان تولید این کارخانه که از بزرگترین کارخانه های تولید پارچه رومبلی و صادرکننده در خاورمیانه است، بازدید کرد.

وزیر صمت و همچنین استاندار تهران ضمن گفتگو با فرماندار و مسئولان قرچک، قول مساعد دادند رفع مشکلات و موانع توسعه این شهرک صنعتی نوپا و باظرفیت را در اولویت قرار داده و دستورات ویژه ای صادر کنند.

انتهای پیام/س

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *