دومین مسابقات ایروبیک ماراتن بانوان در شهرستان قرچک برگزار شد

دومین مسابقات ایروبیک ماراتن بانوان شهرستان قرچک توسط با حضور اقشار مختلف بانوان در پارک بانوان ایستگاه ژیان شهرستان قرچک برگزار شد.

به گزارش  قرچک آنلاین; دومین مسابقات ایروبیک ماراتن بانوان شهرستان قرچک با حضور ۶۰نفر از بانوان توسط حوزه ورزشی شهرداری شهرستان و ورزش های همگانی اداره ورزش نوجوانان شهرستان قرچک در پارک بانوان ایستگاه ژیان و با حضور بانوان دررده سنی بزرگسالان در حد پیشرفته برگزارشد.

توسعه ورزش های همگانی یکی از مهم ترین مسائلی که باید در بین اقشار مختلف جامعه گامی موثری برداشته شود.

زهرا اسدی نائب رئیس ورزش های همگانی اداره ورزش نوجوانان شهرستان قرچک در گفت و گو با خبرنگار قرچک آنلاین اظهار داشت: سلامت بانوان تاثیر مستتقیم در نسل آینده دارد از این رو اهمیت به این بحث بسیار مهم و قابل توجه است.

وی گفت: هئیت ورزش همگانی و حوزه ورزشی شهرداری قرچک سعی کرده با برگزاری برنامه های ورزش صبحگاهی در پارکها و فضاهای ورزشی برای بانوان، در جهت سلامت عمومی این قشر تاثیر مثبتی بگذارد.

اسدی با اشاره به ورزش بانوان، بیان کرد: ارزش دادن به مادران و همسران یک خانواده با سوق دادن آنان به ورزش دارای اهمیت می شودو با ایجاد روحیه شاداب و پرانرژی به آنان خانواده از سلامت کامل برخوردار می شوند.

وی تاکید کرد: با ایجادفضاها و سرانه ورزشی به بانوان رسیدگی به افراد خانواده بهتر و بی دون آسیب همراه می شود.

نائب رئیس ورزش های همگانی اداره ورزش نوجوانان شهرستان قرچک تصریح کرد: با ترغیب و تشویق بانوان به سوی ورزش گام های اجرایی خوبی در شهرستان برداشته شده است و مسابقات ورزشی با استقبال عموم مردم همراه است.

گفتنی است، در پایان این مسابقه که در پنج مرحله برگزار شد، به سه نفر برتر جوایزی به رسم یادبود اهدا گردید. و داوران این مسابقه خانم ها سلطانی مسئول ورزش بانوان شهرداری قرچک و خانم تاجیک، جباری و رضازاده بودند
انتهای پیام/س

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *