دشمنان به خیال باطن با توطئه های خود می خواهد بر ایران غلبه کند/ ملت ایران با تفکر خود در مقابل توطئه ها ایستادگی می کند

حجت الاسلام والمسلمین نظری نماینده ولی فقیه در سپاه حضرت سیدالشهداء (ع) استان تهران گفت: دشمنان اسلام می خواهند به خیال باطن خویش با توطئه های خود بر ایران اسلامی غلبه کند غافل از اینکه تمامی ملت ایران اسلامی با تفکر بسیجی خود در مقابل این توطئه ها ایستادگی می کنند.

به گزارش قرچک آنلاین; حجت الاسلام والمسلمین نظری نماینده ولی فقیه در سپاه حضرت سیدالشهداء (ع) استان تهران، در جمع مسئولان، فرهیختگان و مربیان عقیدتی، سیاسی در دانشگاه پیام نور شهرستان قرچک ضمن اشاره به نقش و جایگاه مربیان، معلمان، مدیران و فرماندهان در تمامی حوزه های سیاسی و اجتماعی گفت: تفکر و اندیشه های والای شهید مطهری برای نسل دیروز، امروز و فردای کشور هدایتگر بوده و مربیان، معلمان و هادیان عقیدتی سیاسی بسیج و سپاه نیز از آموزه های این استاد شهید برای هدایت جوانان بهره می گیرند.
وی با اشاره به نقش ارزنده در سنگر تعلیم و تربیت اظهارداشت: معلمان و مربیان نقش مهم و ارزنده ای در یک خانواده ایفا می کند؛ وی علاوه بر تاثیر مثبتی که بر خانواده خود دارد ، می تواند در راستای اهداف آموزشی و در سنگر علم و دانش دیگر آحاد مردم بخصوص دانش آموزان این مرز و بوم را برای یادگیری بهتر و موثر تر در کلیه زمینه یاری دهد.

IMG_1466
حجت الاسلام نظری شناساندن اندیشه های شهید مطهری به نسل جدید را حایز اهمیت دانست و نقش مربیان، معلمان و هادیان عقیدتی سیاسی بسیج و سپاه در این مسیر را بسیار خطیر، عنوان کرد.
وی گفت: اگر یک مربی بخواهد تأثیر گذار باشد باید ابتدا شرایط تأثیرگذاری را در خود بوجود آورد و با اخلاص در عمل می تواند همدلی متربیان خود را بدست آورد.
وی بر لبیک گویی مردم بر تحقق شعار امسال مبنی بر سال دولت و ملت، همدلی و همزبانی تاکید کرد و گفت : تمامی مسئولان جامعه و اقشار مختلف مردم باید با برنامه ریزی های صحیح و اصولی سعی نمایند با کمترین امکانات و هزینه در جهت رشد و شکوفائی ایران اسلامی تلاش کنند.
نماینده ولی فقیه در سپاه نیز در این مراسم به توطئه های دشمنان اسلام بر عیله کشورمان اشاره کرد و گفت : دشمنان اسلام می خواهند به خیال باطن خویش با توطئه های خود بر ایران اسلامی غلبه کند غافل از اینکه تمامی ملت ایران اسلامی با تفکر بسیجی خود در مقابل این توطئه ها ایستادگی می کنند .
وی افزود: همه ما موظف هستیم در صحنه حضور داشته باشیم و هر قدمی که خالی کنیم هستند کسانی که آن را پر کنند و به اسلام ضربه بزنند.
حجت الاسلام نظری در پایان حضور در صحنه های مختلف نظام را یکی از راههای مبارزه با توطئه ها ی دشمنان دانست و گفت : ملت ایران اسلامی هرچه قدر در صحنه های مختلف نظام حضور یابند به همان اندازه دشمن از اجرای توطئه های خود بر علیه ایران اسلامی ناکام خواهد.

IMG_1478IMG_1487
گفتنی است، در این مراسم از مربیان عقیدتی، سیاسی و هادیان سیاسی شهرستان قرچک توسط مسئولان تجلیل به عمل آمد.
انتهای پیام/س

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *