سرپرست مدیریت آموزش‌وپرورش:

درکلاسهای اوقات و فراغت هویت ملی و مذهبی تقویت شود

سرپرست مدیریت آموزش‌وپرورش شهرستان قرچک گفت: در کلاس‌های اوقات فراغت تابستانی هویت ملی و مذهبی دانش آموزان تقویت شود.

به گزارش قرچک آنلاین; ستاد غنی‌سازی اوقات و فراغت آموزش‌وپرورش شهرستان قرچک با حضور اعضا ستاد در سالن اجتماعات ثقلین برگزارشد.
غلامرضا بختیاری سرپرست مدیریت آموزش‌وپرورش قرچک در جلسه ستاد غنی‌سازی اوقات فراغت اظهار داشت: اوقات فراغت زمانی است که دانش آموزان جوانان و نوجوانان کارهایی را که موردعلاقه آن‌ها است را انجام داده و از انجام آن لذت ببرند.
وی گفت: در اوقات فراغت هدف از لذت بردن این است که هزینه‌ی زیادی نکنیم و باکارهای ساده هم می‌توان از اوقات فراغت به‌خوبی بهره برد.
بختیاری بیان کرد: برای اوقات فراغت پدریا مادر برنامه‌ریزی مناسبی داشته باشد برای برنامه‌ریزی اوقات فراغت نظرات و پیشنهاد‌ها دانش آموزان در نظر گرفته شود.
وی تاکید کرد: پدر و مادری که برای اوقات فراغت فرزندشان برنامه‌ریزی می‌کند با کاهش استرس و یا افسردگی و بهبود فرآیند تحول روان‌شناختی و جسمانی باشدو در برنامه‌ریزی به ورزش کردن دانش آموزان توجه کنید.
سرپرست مدیریت آموزش‌وپرورش قرچک تصریح کرد: همکاران فرهنگی در آموزش‌وپرورش پتانسیل‌های بالایی دارند ومی‌شود از تجربیات آن‌ها و سایر افرادی که در نهادها وادارات دیگر مشغول هستند بهره لازم و کافی را برد.
وی بیان کرد: در ستاد غنی‌سازی اوقات فراغت دانش آموزان باید هویت ملی و مذهبی دانش آموزان بیش از پیش توجه شود، نباید اوقات فراغت نسل آینده کشور را با برنامه‌های بی‌هدف هدر دهیم.
بختیاری گفت: در شهرستان کمیته نظارتی بر برگزاری کلاس‌های علمی، فرهنگی، هنری و ورزشی تشکیل شود و فعالیت‌های آن‌ها را با دقت بیشتر رصد نمایند.
سرپرست مدیریت آموزش‌وپرورش تصریح کرد: کانون‌های فرهنگی تربیتی در سطح شهرستان می‌توانند نقش برجسته‌ای در غنی‌سازی اوقات و فراغت ایفا کنند توجه به موضوع در دستور کار ستاد اوقات فراغت قرار گیرد.
وی در پایان خاطرنشان کرد: نشاط، شادابی و پویایی برنامه‌ها در دستور کار باشد و دانش آموزان با اشتیاق درکلاس‌های اوقات فراغت شرکت کنند.

فریبا سلیمان پور

انتهای پیام/س

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *