فرمانده انتظامی شرق استان تهران:

داشتن ارتباط منسجم بین مردم و نیروی انتظامی در کاهش تخلفات و جرائم تاثیر بسزایی دارد

فرمانده انتظامی شرق استان تهران گفت: داشتن ارتباط منسجم بین مردم و نیروی انتظامی در کاهش تخلفات و جرائم تاثیر بسزایی دارد در صورتی که مردم نیروی انتظامی را از خود و نیروی انتظامی خود را از مردم بدانند؛ در این شرایط مشارکت مردم دوچندان خواهد شد.

به گزارش  قرچک آنلاین; مراسم کلنگ زنی پاسگاه داودآباد قرچک امروز با حضور سردار ناظری فرمانده انتظامی شرق استان تهران، جمعی از مسئولان شهرستان و خانواده‌های شهدا برگزار شد.

سردار عبدالرضا ناظری فرمانده انتظامی شرق استان تهران در این مراسم  با اشاره به کاهش جرائم خشن و قتل‌های زنجیره‌ای در شرق استان تهران اظهار داشت:‌ در چند سال اخیر توانستیم آمار جرائم خشن را به حد مطلوب برسانیم و بسیاری از قتل‌های زنجیره‌ای و آدم‌ربایی‌ها به صفر برسد که این امر نتیجه همان پیشگیری‌هایی است که در نیروی انتظامی صورت می‌گیرد.

وی گفت: اما در زمینه جرایم خُرد همچنان دارای مشکل هستیم و توزیع مواد مخدر به صورت خُرد و احساس ناامنی که به واسطه این موضوع  وجود دارد، که فرزتدان شما در نیروی انتظامی با آنان هن با قاطعانه و قانون مداری برخورد می کند و با کسی تعارف ندارد.

ناظری افزود: داشتن ارتباط منسجم بین مردم و نیروی انتظامی در کاهش تخلفات و جرائم تاثیر بسزایی دارد در صورتی که مردم نیروی انتظامی را از خود و نیروی انتظامی خود را از مردم بدانند؛ در این شرایط مشارکت مردم دوچندان خواهد شد.

فرمانده انتظامی شرق استان تهران با بیان اینکه برخورد به موقع با جرائم و پیشگیری از هرگونه تخلف در ایجاد امنیت یک منطقه موثر است، گفت :طی سالهای اخیر از هیچ کوششی برای امنیت کشور چه در حوزه داخلی و چه در مرزها و مبارزه با جرم و جنایت دریغ نخواهیم داشت و این مهم با انگیزه و تلاش های شبانه روزی محقق شده است.

وی گفت: این مکان که قرار است ساختمان و استقرار کلانتری در این منطقه داود آباد قرار ایت ساخته شود، علاوه بر پیشگیری از جرائم و ایجاد آرامش روانی، تاثیر بسزایی در حضور بموقع نیروهای انتظامی در هنگام وقوع جرم دارد.

مسعود مرسلپور فرماندار قرچک در ادامه ضمن گرامیداشت و تبریک به مناسبت هفته ناجا اظهار داشت: با ساخت این کلانتری امیدواریم الگویی برای ترویج و تداوم سایر فعالیت‌ها شود.

وی با اشاره به اهمیّت مشارکت عمومی در تأمین امنیت و سرانه‌های امنیتی بیان کرد: نیروی انتظامی باید با جرائم خشن برخورو قاطع کنند و امنیت را در کشور برقرار نملیند و در این راه از جان خود نیز می گذرند.

فرماندار شهرستان قرچک با اشاره به وجود ناامنی در کشورهای هم مرز با ایران، امنیت کنونی کشور را مرهون تدابیر داهیانه مقام معظم رهبری و پشتیبانی مردم و نیروهای مسلح دانست و تصریح کرد: امروز کشور ما به لحاظ جغرافیای سیاسی یکی از کشورهای منحصر به فرد در دنیا است، این درحالی است که کشورهای پیرامون و هم مرز ما متأثر از دسیسه‌های شیطانی استکبار جهانی و گروهک‌های تروریستی مانند داعش قرار دارند

وی در پایان عنصر اقتدار نیروی انتظامی را قدرت معنوی آن برشمرد و افزود: گام‌های خوبی  در حوزه اجتماعی و پیشگیری در ناجا برداشته شد، که این نشان می‌دهد پلیس ما از مردم است و برای خدمت به مردم شکل گرفته است.

انتهای پیام/س

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *