خدمت به خانواده شهدا مایه افتخار مسئولان است

به گزارش خبرنگار قرچک آنلاین: فرماندار شهرستان قرچک در دیدار با خانواده شهید “حسین لاله” اظهار داشت: خدمت به خانواده شهدا مایه افتخار تمام مسئولان نظام است. رضا ریاحی فرماندار شهرستان قرچک صبح امروز به همراه بهنام جهانی بخشدار مرکزی، محمد کشاورز مشاور فرماندار و مسئول هماهنگی امور ایثارگران شهرستان، حاجی مزدرانی سرپرست معاونت اداری، […]

به گزارش خبرنگار قرچک آنلاین: فرماندار شهرستان قرچک در دیدار با خانواده شهید “حسین لاله” اظهار داشت: خدمت به خانواده شهدا مایه افتخار تمام مسئولان نظام است.

رضا ریاحی فرماندار شهرستان قرچک صبح امروز به همراه بهنام جهانی بخشدار مرکزی، محمد کشاورز مشاور فرماندار و مسئول هماهنگی امور ایثارگران شهرستان، حاجی مزدرانی سرپرست معاونت اداری، مالی و برنامه ریزی فرمانداری و حسین ابویسانی مشاور و مدیر روابط عمومی فرمانداری با حضور در منزل شهید حسین لاله با پدر و مادر این شهید بزرگوار دیدار کرد.

img_5591

وی در این دیدار افزود: مکتب عاشورایی امام حسین(ع) بود که شهادت را به انقلاب اسلامی ایران هدیه کرد تا شهیدان گرانقدر این مرز و بوم مفتخر به دریافت این هدیه و درجه گرانبها شوند.

ریاحی خانواده شهدا را سرمایه های انقلاب عنوان کرد و افزود: در واقع خانواده شهدا بودند که امر الهی مبنی بر جهاد فی سبیل الله و ایستادگی در مقابل ظلم و جور را اجرا و بستر لازم را در جامعه اسلامی برای قهرمان پروری و شهادت مهیا کردند.

وی یادآور شد: خداوند را شاکریم که این توفیق نصیبمان گشت تا به خدمت خانواده شهید بزرگوار حسین لاله برسیم و تقدیری در حد بضاعت اندکمان از ایثارگری این افراد داشته باشیم.

img_5582,

گفتنی است شهید حسین لاله در سن ۱۸ سالگی در عملیات محرم منطقه “عین خوش” به شهادت رسید.

دیدار با جانباز “محمدابراهیم چراغی”

همچنین پس از این دیدار فرماندار و سایر همراهان ایشان با حضور در منزل جانباز ۲۰ درصد “محمدابراهیم چراغی” با وی دیدار و گفتگو کردند.

گفتنی است جانباز چراغی سال ۶۵ در منطقه حاج عمران در بمباران نیروهای بعثی عراق به درجه جانبازی نائل شد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *