خانواده ها نسبت به آسیب های برنامه های ضد فرهنگی دشمنان هوشیار باشند

حجت الاسلام میلاد باقری مسئول زکات کمیته امدادامام خمینی (ره) شهرستان قرچک گفت: خانواده ها نسبت به آسیب های مخرب برنامه های ضد فرهنگی دشمنان هوشیار باشند.

به گزار ش قرچک آنلاین; حجت الاسلام میلاد باقری مسئول زکات کمیته امدادامام خمینی (ره) شهرستان قرچک در جمع خانواده های تحت حمایت کمیته امداد امام خمینی (ره) در سالن اجتماعات اداره تبلیغات اسلامی شهرستان ضمن تشریع ابعاد مختلف تهاجم فرهنگی دشمنان در قالب فیلم و سریال های ماهواره ای،اظهارکرد: امروز دشمنان با امواج ماهواره ای خانواده های ایرانی را هدف قرار داده است و مشکلات و آسیب های اجتماعی زیادی در جامعه ایجاد کرده است.
وی افزود:امروز جامعه ما با پدیده بسیار خطرناکی به نام ماهواره روبروست که هجمه ضد فرهنگی از جانب دشمن علیه اعتقادات و باورهای دینی ما را هدف گرفته و به دنبال تضعیف روحیه جوانان انقلابی وتخریب ارزش ها است.
باقری تصریح کرد: هدف اصلی جنگ نرم دشمنان، نابودی انقلاب اسلامی است به همین منظور تهیه فیلم ها و سریال های مبتذل یکی از برنامه های آنان است.
وی در ادامه بر لزوم هوشیاری بیشتر خانواده ها نسبت به آسیب های مخرب برنامه های ضد فرهنگی دشمنان تاکید کردو گفت:در حقیقت بسیاری از افرادی که زمان زیادی از شبانه روز را به تماشای برنامه‌های ضد اخلاقی شبکه های ماهواره ای اختصاص می‌دهند به انحراف‌های گوناگون، آلوده می‌شوند.
وی افزود:دشمنان همواره اشاعه فرهنگ دینی و اعتقاد به خداوند و معنویات را مانع اصلی هدف های خود می بیند، برای کم رنگ کردن این اعتقادات، با ایجاد خلل در اعتقادات قشر جوان، در به انحراف کشاندن و بی هویت کردن آنان می کوشد.

IMG_3103
مسئول زکات کمیته امدادامام خمینی (ره) شهرستان قرچک با بیان اینکه شبکه های ماهواره ای ویرانگر بنیادهای اخلاقی و خانوادگی در جامعه اسلامی است گفت:برنامه‌های مخرب شبکه های ماهواره‌ای ارزش‌های اخلاقی و اجتماعی افراد را به شدت تهدید می‌کند.
وی یادآورشد: گستردگی شبکه ها و تنوع کانال های ماهواره ای فارسی زبان همراه با ترویج موضوعات ضد اخلاقی و ضد دینی، دین، شریعت، عقل وعرف را نادیده می گیرد و آن را تحریم می کند وهیچ ارزشی برای آنها قائل نیست.
وی تصریح کرد:ماهواره ها از طرفی دیگر خواسته تمامی بشریت را رسیدن به خواسته های نفسانی ودوری از معنویت معرفی می کند وبدین ترتیب تاثیر خود را بر روی بیننده می گذارد.
باقری سست کردن بنیان خانواده ها با ترویج سبک زندگی غربی، را از اهداف دشمنان برشمرد و گفت: امروز دشمن از طریق امواج ماهواره ای به دورن خانه ها نفوذ کرده است که بایستی مردم را نسبت به این آسیب ها آگاه کرد.
انتهای پیام/س

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *