خانواده ها با آگاهی نقشه های دشمنان را بشناسند وآن را خنثی کنند

میرزا پور گفت :خانواده ها بخصوص جوانان باید با بصیرت و آگاهی خود نقشه های که دشمنان از طریق ماهواره ها و سایت ها بر علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران پیاده می سازند خنثی کرده و مشت محکمی بر دهان یاوه گویان بزنند.

به گزارش قرچک آنلاین ;مراسم هیئت عاشقان ولایت با موضوع ماهواره در مسجد جامع شهرستان قرچک با حضورپرشور مردم با شکوه خاصی برپا گردید .
در این مراسم حاج آقا میرزاپور به اثرات مخرب ماهواره در جامعه و مردم اشاره کرد و گفت:شبکه های ماهواره ای تلاش می کنند با پخش برنامه های مبتذل، خانواده ها را فروپاشیده و نسلی بی بند و بار را برای آینده پرورش دهند.
ایشان هدف اصلی فیلم ها و سریال های ماهواره را زدودن تقوا، حیا، شرم، تعهد و حس مسئولیت در خانواده ها عنوان کرد و افزود: تبلیغات سوء شبکه های ماهواره ای اثرات مخربی در اعتقادات، تفکرات، شخصیت و تربیت خانواده ها و بویژه زنان و جوانان دارند و افراد را از تفکرات و اعتقادات صحیح خود جدا می کنند؛ بطوریکه این سریالها باعث افزایش طلاق در جامعه می شود.
میرزا پور با بیان اینکه تمام هدف این برنامه ها نابودی سلامت فکر و رفتار افراد است افزود: خانواده ها بخصوص جوانان باید با بصیرت و آگاهی خود نقشه های که دشمنان از طریق ماهواره ها و سایت ها بر علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران پیاده می سازند خنثی کرده و مشت محکمی بر دهان یاوه گویان بزنند.
وی به راهکارهای مقابله با اثرات مخرب استفاده از ماهواره تاکید کرد و گفت: هنگامی که ارتباط کودکان و نوجوانان و جوانان با برنامه های فرهنگی و معنوی بیشتر شود مسلما دیگر ماهواره و سایتهای بیگانه نمی توانند تاثیر مخربی بر آنها بگذارد.

IMG_9021

وی گفت: جای بسی تأسف است و در صورتی که کل بودجه سریالها از محل حقوق ناظران این سریال در هر سطحی پرداخت شود، دور از منطق نخواهد بود اما اگر این حرکت در تلویزیون آگاهانه ‌باشد، جای بسی تأمل دارد.
ایشان عنوان کردند: به رغم کپی‌کاری از سریال آمریکایی با بازی‌های ضعیف و پردازش ضعیف‌تری همراه هستیم که متأسفانه نتوانست نگاه منتقدان را جلب کند و در واقع این تجربه ، سوای اینکه امری دور از اخلاق در حوزه فیلم و سریال‌ساز‌ی است، موفق نبوده است.
میرزا پور گفتن:بی‌گمان، بازسازی فیلم‌های سینمایی و حتی سریال‌ها‌ یا اقتباس از آن‌ها، امر بدی نیست، ولی در هیچ بازسازی ‌اینچنین کپی‌کاری شدیدی در سینمای ایران صورت نمی‌شود و کارگردان تلاش می‌کند دست‌کم در بازسازی، نقاط ضعف اثر اولیه را برطرف ‌و نقاط قوت اثر اولیه را تکرار کند و سرانجام نیز می‌گوید این اثرش بازسازی یا برگرفته از فیلم یا سریال خاصی است؛ حداقل اخلاقیات رعایت شده و می‌توان در تیراژ فیلم نوشت: بازسازی نسخه ایرانی .
در پایان ایشان با مقایسه قسمت‌های دو سریال «هفت سنگ» و «خانواده مدرن» پرداخت می بینیم که سریال های ماهواره دربرنامه های تلویزیون ما رخنه کرده است .

پایان خبر/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *