حماسه قدس بار دیگر در پایتخت گل و گیاه رقم خورد

حضور شهردار، رئیس و اعضای شورای شهر گل و گیاه در راهپیمایی روز جهانی قدس در کنار همشهریان پاکدشتی برگ زرین دیگری از تاریخ شهرستان پاکدشت بود که اتحاد و همبستگی مردم و مسئولان را به رخ دنیا کشید.

همانند تمامی شهرهای ایران اسلامی، راهپیمایی روز جهانی قدس در شهرستان پاکدشت برگزار شد و در این مراسم مهندس داریوش پازوکی شهردار، محمد اسدی رئیس، اعضای شورای اسلامی شهر و پرسنل خانواده بزرگ شهرداری حضور پویا و فعالی داشتند و با مشت های گره کرده خود با شعار مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل بر دهان یاوه گویان زده و آزادی سرزمین فلسطین را سر دادند.


گفتنی است آماده سازی مسیر راهپیمایی از روزهای قبل از جمله کارهای مهم و ویژه شهرداری پاکدشت بوده است که در میان می توان به آسفالت ریزی مسیر راهپیمایی، زیباسازی فضای سبز در مسیر راهپیمایی، نصب بنرهای تبلیغاتی این روز عظیم الشان، تهیه و نصب پنج هزار متر ریسه پرچم حزب الله و فلسطین در سرتاسر مسیر، رنگ آمیزی جداول، شستشو و تنظیف پیاده روها و معابر، اجرای طرح های رفع سدمعبر و جمع آوری تابلوهای غیرمجاز، ایمن سازی مسیر و بستن خیابان ها و کوچه های ماشین روی منتهی به راهپیمایی، برپایی بیش از بیست ایستگاه آب پاشی و گلاب جهت رفع گرمازدگی و ایجاد نشاط د رطول مسیر راهپیمایی، ثبت دلنوشته توسط مردم در خصوص روز قدس در حاشیه راهپیمایی و…. اشاره داشت.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *