عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام:

حماسه‌آفرینی مردم در روز ۹ دی ۸۸ نشان‌دهنده اعتقادات بالای مردم بود

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: حضور تاریخی مردم و حماسه‌آفرینی در روز ۹ دی ۸۸ نشان‌دهنده اعتقادات بالای مردم واگر کسانی در سال ۸۸ از روی بی‌معرفتی و کینه‌توزی به محو تاریخ انقلاب اسلامی اصرار داشتند اما حضور تاریخی مردم آنان را ناامید و سرافکنده کرد.

به گزارش قرچک آنلاین; محمد حسین صفار هرندی عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در آستان مقدس امامزاده موسی بن جعفر(ع) پیشوا اظهار داشت: پیوند دشمن با فتنه گران پس از انتخابات تشدید شد و فتنه گران با حمایت منافقین سعی در متزلزل نمودن نظام جمهوری اسلامی داشتند.

وی با اشاره به بی‌احترامی و آشوب‌های فتنه‌گران در روز تاسوعا و عاشورای حسینی بیان کرد: فتنه‌گران با ایجاد آشوب‌های داخلی و بی‌احترامی به مقام حضرت اباعبدالله الحسین(ع) مرتکب خطای بزرگ و فراموش نشدنی شدند و در حقیقت در مقابل انقلاب و ملت ایستادند.

صفار هرندی افزود: حضور تاریخی مردم و حماسه‌آفرینی در روز ۹ دی ۸۸ نشان‌دهنده اعتقادات بالای مردم واگر کسانی در سال ۸۸ از روی بی‌معرفتی و کینه‌توزی به محو تاریخ انقلاب اسلامی اصرار داشتند اما حضور تاریخی مردم آنان را ناامید و سرافکنده کرد.

وی تاکید کرد: سران اصلی فتنه در بیرون از نظام و کشور قرار دارند و سران فتنه ای که در داخل هستند در حد و اندازه ای نیستند که بخواهند چنین جریانی را هدایت کنند، بلکه فریب خورده بودند، همه آنهایی که گمان می کنند تاریخ مصرف جمهوری اسلامی بعد از ۴۰ سال تمام می شود و جمهوری اسلامی ۴۰ سالگی خود را نخواهد دید، دیدند که جمهوری اسلامی ۴۰ سالگی خود را با اقتدار دید و به یاری خدا چهل سالگی های دیگری را نیز خواهد دید.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام  تصریح کرد: برخی از مسئولان کشور معتقدند که کل مشکلات به‌وجود آمده داخلی، مربوط به تحریم‌های دشمن است، در حالی مدت‌ها قبل معتقد بودند که ۸۰ درصد از مشکلات کشوری از مدیریت داخلی است و چند درصد به تحریم مربوط می‌شود.

وی در پایان خاطرنشان کرد: با وجود مشکلات بزرگ اقتصادی، جمهوری اسلامی ایران در بین کشور جهان از لحاظ اقتصاد رتبه برتر جهان است و ایران همواره دارای افتخارات بزرگی است‌.

انتهای پیام/س

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *