حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید: هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

افزونه جلالی را نصب کنید. 21 شوال 1443 Sunday, 22 May , 2022 تعداد دیدگاهها : 260×
حضور ورزشکاران در حلقه هایی صالحین موجب رشد فرهنگی می شود
۲۱ خرداد ۱۳۹۳ - ۱۷:۵۲
شناسه : 4477

در دیدار مربیان حلقه های صالحین شهرستان قرچک با سرمربی این شهرستان برمسئله ورزش تاکید گردید.

ارسال توسط :
پ
پ

به گزارش قرچک آنلاین ;دردیدار سرمربی حلقه های صالحین شهرستان حاج آقا اسماعیلی ، با تبریک اعیاد شعبانیه با اشاره اجرای هدفمند و منظم جلسات صالحین و هیئت‏‌های امر به معروف در پایگاه‏‌ها گفت: باید بدانیم که خودسازی با حضور در حلقه‏‌های صالحین انجام می‏‌شود و دگرسازی با تشکیل هیئت‏‌های امر به معروف و فعالیت هدفمند آنها انجام می‏‌شود پس باید این دو مقوله مهم را مدنظر قرار داد.
اسماعیلی با تاکید بر برگزاری جلسات متنوع و هدفدار صالحین افزود: ما فقط برگزاری یک جلسه محدود با سخنانی تکراری و کلیشه‏‌ای نمی‏‌خواهیم، بلکه باید در برگزاری حلقه‏‌ها تنوع مطالب و موقعیت و همچنین شادابی و پویایی را مدنظر قرار داد تا بتوان با جذب جوانان و نوجوانان راه درست را به آنان نشان داد.
وی افزود:زیر سوال بردن ارزشهای پاک اسلامی ودفاع مقدس وبسیج وسپاه-کمرنگ نمودن حرمت پدر و مادر و فرزندان- توسعه لوازم دجال گونه ارتباطات مجازی وماهواره درسطح خانواده ها – القا زندگی دوزیستی ازجمله تهدیداتی است که دشمن به آنها متوسل شده است.
وی تصریح کرد: پایگاههای مقامت بسیج باید با استفاده از قابلیتهای فکری و

دیدار مربیان با سرمربی

دیدار مربیان حلقه صالحین شهرستان قرچک با حاج آقا اسماعیلی

معنوی و اخلاقی وبا توسعه وکیفی سازی حلقه صالحین درپایگاههای بسیج صفوف مستحکم فکری واعتقادی را دربرابرهجمه فرهنگی بوجود بیاورند و جلوی نفوذ دشمن به سرزمین اعتقادی وباورهای فرهنگی رابگیرند.
عنوان کرد: در حلقه های صالحین مسئله ورزش باید پیگیری شود و گسترش یابد .بسیج رکن جدانشدنی ملت ایران است و پیوند بسیج و ورزش موجب رشد فرهنگی ورزشی مقوله جوانان می‌شود.
ایشان خاطرنشان کردند: فرهنگ بسیج فرهنگی بسیار قوی است که برگرفته از دستورات دینی و ولایت است و حضور ورزشکاران بسیجی حلقه هایی صالحین موجب رشد فرهنگی و تعالی آن‌ها در کلیه عرصه‌ها زندگی می‌شود.
در پایان مراسم مربیان نقطه نظرات و پیشنهادهای خود را ارئه دادند.

پایان خبر/

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت قرچک آنلاین منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.