نماینده مردم قرچک، ورامین و پیشوا:

حضور مردم در روز ۲۲ بهمن مشت محکمی بر دهان یاوه‌گویان خواهد زد

نماینده مردم قرچک، ورامین و پیشوا گفت: راهپیمایی روز ۲۲ بهمن برگ زرین دیگری در تاریخ انقلاب به وجود خواهد آورد و حضور مردم مشت محکمی بر دهان یاوه‌گویان خواهند زد و انزجار خود را از استکبار جهانی اعلام خواهند کرد.

به گزارش قرچک آنلاین; مراسم گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با حضور روسای ادارات و اقشار مختلف در مسجد ولیعصر(عج) باقرآباد قرچک برگزار شد.

سید حسین نقوی نماینده مردم قرچک، ورامین و پیشوا در این مراسم اظهار داشت: دستاوردهای معنوی و فرهنگی نظام در عدد و رقم نمی گنجند و احیای معنویّت در عالم و ایستادن مقابل دشمنان خدا است.

وی گفت: از دستاوردهای سیاسی انقلاب دستیابی به استقلال واقعی و اخراج سلطه گرانی که ۲۰۰ سال در  ایران به شکل دوران برده داری حاکمیّت کردند، است.

نقوی با اشاره به این که آمریکا از روز اول انقلاب اسلامی تحریم های اولیه را وضع کرد، گفت: ۴۰ سال این تحریم ها علیه ملت ایران اعمال می شود، اخیرا نیز تحریم های ثانویه را رییس جمهور فعلی آمریکا اعمل کرد، تا دست و پای ملت ایران را ببندند، اروپایی ها نیز به تعهدات خود در برجام عمل نکردند و نخواهند کرد.

وی افزود:دانشمندان مطرح ایرانی در دنیا ۲۰۰ برابر، استادهای دانشگاه ۱۶ برابر،  تعداد دانشجویان بیست و پنج برابر، بیسوادی مطلق  صددرصد ریشه‌کن شده و زنان نویسنده ۱۶۰ برابر، پزشکان متخصص ۴۰ برابر، پیوند کلیه هزار برابر شده است.

نماینده مردم قرچک، ورامین و پیشوا تاکید کرد: ایران اسلامی در انرژی هسته‌ای مقام دوازدهم دنیا در حوزه داروسازی یازدهم، در صنعت فولاد دهم ، در سلول‌های بنیادی هشتم و در علم نانو ششم ، در اعزام وبازگرداندن موجود زنده ششم و در حوزه ژن‌ها بعد از آمریکا مقام دوم دردنیا وکل جهان رادارا است.

وی تصریح کرد: انقلاب اسلامی درحوزه صنعت نظامی از وابستگی محض، ۹۰ درصد نیاز نظامی خود را تولید کرده و پنج میلیارد دلار صادرات نیزداشته است.

نقوی در پایان به حضور گسترده مردم در ۲۲ بهمن اشاره و خاطرنشان کرد: از همه مردم می‌خواهیم با حضور پرشور خود در راهپیمایی روز ۲۲ بهمن برگ زرین دیگری در تاریخ انقلاب به وجود آورند و حضور مردم مشت محکمی بر دهان یاوه‌گویان خواهند زد و انزجار خود را از استکبار جهانی اعلام خواهند کرد.

انتهای پیام/س

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *