پیام رئيس و اعضای شورای اسلامی شهر پاكدشت به مناسبت روز قدس؛

حضور در راهپیمایی روز قدس، تجدید پیمان با آرمان مردم مظلوم فلسطین است.

حضور در راهپیمایی روز قدس، تجدید پیمان با آرمان مردم مظلوم فلسطین است.

رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر پاکدشت طی پیامی به مناسبت روز جهانی قدس برای حضور در راهپیمایی اعلام آمادگی نمودند. در همین زمینه رئیس شورای اسلامی شهر پاکدشت بیان داشت: حضور در راهپیمایی روز قدس، تجدید پیمان با آرمان مردم مظلوم فلسطین است.
در ادامه این پیام آمده است که روز جهانی قدس از سال ۱۳۵۸ و به ابتکار بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران امام خمینی(ره) نهادینه شد و از آن پس این روز بزرگ به میعادگاهی برای ملت های آزادی‌خواه و آزاداندیش دنیا بدل شد تا تمام آزادی خواهان بتوانند فریاد آزادی خود را به گوش دنیا برسانند.
امسال نیز روز قدس روزی سخت برای اشغالگران سرزمین قدس است و بار دیگر خانه سست و عنکبوتی آنها به خود می‌لرزد تا دنیا بداند که این سرزمین راهی جز بازگشت به آغوش مادر که همان اسلام عزیز است، ندارد.
روز قدس فرصتی است مغتنم برای مسلمانان جهان که به برادران و خواهران دینی خود در سرزمین‌های اشغالی خبری مهم برسانند که بازگشت قدس شریف به آغوش اسلام عزیز نزدیک است.
در ادامه ضمن گرامیداشت این روز مهم و ارزشمند از تمام شهروندان پایتخت گل و گیاه دعوت می کنیم تا در راهپیمایی این روز عظیم الشان شرکت نموده تا حمایت همه جانبه خود از برادران و خواهران فلسطینی را مثل همیشه باشکوه تمام به منصه ظهور بگذارند تا اوج نزدیکی خود به مردم مظلوم فلسطین را نشان دهند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *