جانشین ناحیه مقاومت بسیج 15 خرداد قرچک:

حجاب زن مسلمان امنیت زنان و مردان را حفظ می کند

جانشین ناحیه مقاومت بسیج ۱۵ خرداد قرچک گفت: حجاب زن مسلمان امنیت زنان و مردان ما را حفظ می کند و باعث حفظ بنیاد خانواده است.

به گزارش قرچک آنلاین; سرگرد غلامرضا نجفی جانشین ناحیه مقاومت بسیج ۱۵ خرداد قرچک در گفت و گو با خبرنگار قرچک آنلاین اظهار داشت: رویکرد هفته عفاف و حجاب، گرامیداشت قیام گوهرشاد و یادآوری کشتار بی رحمانه ۲ هزار نفر توسط عمال رضا خان و بلند نمودن فریاد مظلومیت مدافعین حجاب در صحن گوهرشاد است.

وی با اشاره به برنامه‌های مختلف در راستای عفاف و حجاب و دهه کرامت، گفت: برگزاری نشست تخصصی با موضوع عفاف و حجاب، برپایی نمایشگاه عفاف و حجاب با همکاری ادارات به مدت یک هفته، همایش دختران آفتاب به همراه تجمع ۲ هزار نفر از حافظان حریم خانواده  با حضور خدام امام رضا(ع) برگزار می شود.

نجفی بیان کرد:در شب میلاد امام رضا(ع) جشن بزگ در مسجد امام رضا(ع) برگزار می شود، اعزام ۳۰۰ نفر به قم و جمکران و اعزام ۲۰۰ نفر بار اولی ها به مرقد امام رضا(ع)، توزیع بسته های حمایتی ارزاق و تبرکی، اجرای نمایش خیابانی در ۲۸ و ۲۹ تیر ماه، مشاوره چهره به چهره عفاف و حجاب در پارک ها و اماکن عمومی، نمایشگاه پوستر، آموزش بستن شال و روسری همراه با اهدای جوایز و تذکر لسانی از جمله این برنامه است.

وی افزود: طرح تعویض چادر های کهنه با چادر نو که از پارسال آغاز و به طور مداوم ادامه دارد و و این اقدام در راستای حمایت از کالای ایرانی صورت می گیرد و با مشارکت نهاد های فرهنگی کمپین عفاف و حجاب با حضور بانوان در فضای مجازی برگزار خواهد شد.

جانشین ناحیه مقاومت بسیج ۱۵ خرداد قرچک با بیان اینکه هفته حجاب و عفاف، بهترین فرصت برای پرداختن به مسئله حجاب است تاکید کرد: حجاب ظاهری ما نماد عفت باطنی است، حجاب زن مسلمان امنیت زنان و مردان ما را حفظ می کند و باعث حفظ بنیاد خانواده است.

وی در پایان خارنشان کرد: موضوع عفاف و حجاب مسئله‌ای است که همه مردم باید نسبت به رعایت آن حساس باشند و چنانچه همه مردم نسبت به بدحجابی تذکر شفاهی داشته باشند در کاهش این ناهنجاری موثر خواهد بود.

انتهای پیام/س

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *