نمایند مردم وامین، پیشوا و قرچک:

آل سعود در اندیشه شیعه هراسی است/حاکمان عربستان با اعدام شیخ نمر باعث موج بیداری اسلامی در جهان شدند

نمایند مردم وامین، پیشوا و قرچک گفت: خون شیخ نمر پایمال نخواهد شد و آل سعود با این کار باعث نزدیکی سقوط حکومت خود شده است و مردم عربستان و مسلمانان جهان این جنایت بزرگ را فراموش نخواهند کرد و حاکمان عربستان با اعدام شیخ نمر باعث موج بیداری اسلامی در جهان شده اند.

به گزارش قرچک آنلاین; سید حسین نقوی نمایند مردم وامین، پیشوا و قرچک در گفت و گو با خبرنگار قرچک آنلاین ضمن محکومیت اعدام شیخ نمر توسط رژیم آل سعود اظهار داشت : این اقدام آل سعود در راستای خوش خدمتی به آمریکا و اسرائیل بوده است تا با این کار جلوی انتشار اسلام ناب محمدی را در جهان بگیرد و حکومت عربستان به هیچ چیز پا بند نیست و فقط منافع دشمنان اسلام را تامین می کند.
وی گفت: خون شیخ نمر پایمال نخواهد شد و آل سعود با این کار باعث نزدیکی سقوط حکومت خود شده است و مردم عربستان و مسلمانان جهان این جنایت بزرگ را فراموش نخواهند کرد و حاکمان عربستان با اعدام شیخ نمر باعث موج بیداری اسلامی در جهان شده اند.
نقوی اقدام آل سعود و جنایت حکومت نیجریه را در یک راستا دانست و تصریح کرد: شاگردان امام خمینی (ره) را استکباران با فریب دست پرده های خود از بین می برند تا انقلاب خمینی در جهان منشر نشود، اما شاگردان امام راحل و مقام معظم رهبری این پیام را به خوبی دریافت کرده اند و آن را به ملت های جهان صادر می کنند.
وی افزود: حکومت آل سعود از آگاه شدن مردم عربستان می ترسد و از راه قبیله ای و قرار دادن کمترین امکاناتبه مردم از حقوق شهروندی محروم کرده است و مردم عربستان در زندگی بدوی به سر می برند.
نماینده مردم ورامین، پیشوا و قرچک با اشاره به نقشه دشمن به اسلام هراسی، بیان کرد: حاکمان عربستان مثل عروسک های خیمه شب بازی توسط استکبار جهانی هر کاری که آنها بگویند انجام می دهند و می خواهند با اندیشه شیعه هراسی، اسلام آمریکای را به جهانیان تحمیل کنند.
وی تاکید کرد: عربستان در دام مستکبرین جهان افتاده است و این عواقب ناگواری برای این رژیم دارد که به زودی باید پاسخ گوی خون های ریخت شده مسلمانان خواهد بود.
انتهای پیام /س

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *