جلسه مسئولان ستادهای مدیریت بحران

بازدید میدانی و تشکیل جلسه در پایگاه معین ستاد مدیریت بحران منطقه ۲۰ تهران با حضور تعدادی از اعضای شورای شهر، شهرداران و مسئولان مدیریت بحران قم در راستای مدیریت بحران در شهر‌ری برگزار شد.

به گزارش خبرنگار قرچک آنلاین; محسن کریمی دبیر ستاد مدیریت بحران شهرداری منطقه ۲۰ اظهار کرد: از آنجا که استان قم یکی از استان های معین پایتخت در شرایط بحرانی است از این رو بر همین اساس تاکنون ۲ بازدید توسط مسئولان مدیریت شهری و استانداری قم از پایگاه معین منطقه ۲۰ صورت گرفته است. وی افزود: نخستین بازدید در سال۱۳۹۰ بوده که مسئولان ستاد بحران و استانداری قم در آن حضور داشتند و این دومین بازدیدی است که با حضور اعضای شورای شهر و تعدادی از مدیران شهری شهرستان قم صورت می گیرد.

دبیر ستاد مدیریت بحران منطقه ۲۰ تصریح کرد: هدف ازاین بازدید ها لزوم آشنایی، تعامل بیشتر و به روز نمودن اطلاعات اعضاء ستاد بحران استان قم و منطقه  ۲۰ است که از روند پیشرفت در زمینه تهیه و تجهیز زیرساخت های مربوط به مدیریت بحران آگاه شوند.

وی با اشاره به اقدامات انجام شده توسط سازمان پیشگیری و مدیریت بحران در چند ساله اخیر گفت: تجهیز پایگاه‌های استان معین در تهران و انجام زیر ساخت‌های شهری در محل هایی که به عنوان محل اسکان در نظر گرفته شده است را می توان از جمله اقدامات مهم بر شمرد که باید استان های معین در جریان روند این پیشرفت‌ها قرار می گرفتند.

کریمی عنوان کرد: بازدید از پایگاه ویژه مدیریت بحران، پایگاه‌های  چند منظوره، پروژه محل اسکان در بوستان جانبازان، بازدید از پایگاه معین واقع در محله ۱۳ آبان و در نهایت تشکیل جلسه و ارائه عملکرد ستاد مدیریت بحران منطقه ۲۰ اهم اقدامات انجام شده در این بازدید است.

وی خاطرنشان کرد: ستاد مدیریت بحران در چند بخش فعالیت دارد که یکی از آنها لزوم آموزش مردمی، خود امدادی و دیگر امدادی در سطح محلات است که شهرداری در این باره در چند سال اخیر شروع به کار کرده است.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *