حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید: هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

افزونه جلالی را نصب کنید. 16 شوال 1443 Tuesday, 17 May , 2022 تعداد دیدگاهها : 260×
جلسه حلقه های صالحین بسیج ادارات شهرستان قرچک برگزار شد
۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۱۵:۰۵
شناسه : 3203

جلسه سرگروهها و مربیان حلقه های صالحین پایگاههای مقاومت بسیج حوزه ادارات شهرستان قرچک برگزار شد.

ارسال توسط :
پ
پ

به گزارش قرچک آنلاین ;جلسه سرگروهها و مربیان حلقه های صالحین پایگاههای مقاومت بسیج حوزه ادارات شهرستان قرچک با حضور فرمانده حوزه مقاومت بسیج ادارات شهرستان و دیگر فرماندهان پایگاه ها و سرگروه های حلقه صالحین حوزه اداری در محل اداره برق منطقه برگزار شد.

در این جلسه فرمانده حوزه مقاومت بسیج ادارات شهرستان قرچک ضمن خیرمقدم و تقدیر و تشکر از حضور تمامی سرگروهها و مربیان پایگاهها، حجت السلام صفدری را ه عنوان سرمربی حوزه بسیج ادارات معرفی کرد.

اکبر بهمن زاده در این جلسه سخنانی در رابطه با شبکه شجره طیبه صالحین و ساختار آن در پایگاهها مباحثی را مطرح کرد و خواستار تشکیل جلسه حلقه های صالحین توسط سرگروهها در پایگاههای ادارات شد.

وی تأکید کرد که حلقه ‌های صالحین در پی نهادینه کردن فرمایش مقام معظم رهبری هستند تا انسانهایی تربیت شوند که در مقابل هجمه های وحشیانه فرهنگی دشمن استوار ایستاده و مقاومت کنند.

حجت الاسلام صفدری سرمربی حوزه بسیج ادارات شهرستان نیز نسبت به تشکیل حلقه های صالحین و تربیت حلقه ها در بین کارمندان ادارات شهرستان و همچنین بررسی مشکلات و معظلات فرهنگی و بها دادن به ارزشهای دینی و برگزاری نماز جماعت در ادارات و ترویج ارزشهای دینی و مقابله با ضدارزشها تاکید کرد.

همچنین در ادامه جلسه سرگروهها و مربیان پایگاهها، گزارشی از عملکرد و نقطه نظرات خود ارائه دادند.

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت قرچک آنلاین منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.