جزئیات محدودیت ترافیکی جاده‌ها طی امروز و فردا

سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای کشور جزئیات محدودیت ترافیکی امروز و فردا را اعلام کرد.

به گزارش سرویس اجتماعی قرچک آنلاین;بر اساس اعلام سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای تردد موتور سیکلت از ساعت ۱۲ امروز تا ساعت ۶ فردا ۲۷ خرداد از محورهای کرج – چالوس ، هراز، فیروزکوه و محور تهران –  سمنان –  مشهد و بالعکس ممنوع است. این محدودیت شامل موتورسیکلت‌های انتظامی و امدادی یست.

تردد انواع وسایل نقلیه سواری از ساعت ۱۲ امروز تا ساعت ۲ بامداد فردا از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و با اعلام مأمورین پلیس راه درمحل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۵ روز روز جاری تا ساعت ۲ بامداد فردا از مرزن آباد به سمت کرج بصورت یکطرفه خواهد بود.

در محور هراز تردد انواع وسیله نقلیه سواری از ساعت ۱۲ امروز تا ساعت ۲ بامداد فردا از رودهن به سمت آمل  ممنوع بوده و با اعلام مأمورین پلیس راه درمحل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۴ امروز تا ساعت ۲ بامداد فردا یکشنبه از آب اسک به سمت رودهن (محدوده مشاء ) بصورت یکطرفه خواهد بود.

تردد وسایل نقلیه سنگین به استثنای حاملین مواد سوختی یا فاسد شدنی از محور کرج – چالوس و بالعکس کماکان ممنوع است. این محدودیت برای محور هراز نیز از ساعت ۶ صبح امروز تا ساعت ۱۲ فردا اعمال می‌شود.

در محور فیروزکوه تردد تریلرها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۸  تا ۲۴ امروز ممنوع است.

همچنین در محور قدیم رشت – قزوین و بالعکس  تردد تریلرها و کامیون ها به استثنای حاملین مواد سوختی وفاسد شدنی از ساعت ۸ تا ۲۴ امروز ممنوع است. تردد تریلرها و کامیون ها به استثنای حاملین مواد سوختی وفاسد شدنی در محور آستارا – اردبیل و بالعکس از ساعت ۸ تا ۲۴ روز شنبه مورخ ۹۷/۰۳/۲۶ ممنوع است.

در محور سلفچگان – قم ( باند رفت به سمت قم) تردد تریلرها و کامیون ها به استثنای حاملین مواد سوختی وفاسد شدنی از ساعت ۱۵ تا  ۲۴ امروز ممنوع بوده و مسیر جایگزین آن آزاد راه تهران – ساوه است.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *