مدیر پروژه گلخانه رز اندرز:

توسعه گلخانه ای به عنوان یک اولویت اساسی در شهرستان قرچک دنبال شود

مدیر پروژه گلخانه رز اندرز گفت: با توجه به کم آبی، توسعه گلخانه ای به عنوان یک اولویت اساسی در شهرستان قرچک دنبال شود و مسئولان در این راه کمک کنند.

 

قرچک آنلاین; گلخانه رز اندرز امروز با حضور مسعود مرسل‌پور فرماندار، حجت‌الاسلام سینکایی دادستان، علی‌اشرف کریمیان رئیس جهاد کشاورزی شهرستان و دیگر مسؤولان کلنگ زنی شد.

حمید رضا خادمی مدیر پروژه گلخانه رز اندرز در حاشیه این مراسم اظهارداشت: این  گلخانه در زمینی به مساحت ۴۵ هزار متر که ۳هزار متر آن زیر کشت می رود به اجرایی در می آید واستفاده ازتسهیلات بانکی برای اجرایی شدن این طرح عظیم در نظر گرفته شده است.

خادمی گفت: یکی از مهمترین محورهای اصلی اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی مد نظر رهبر معظم انقلاب، توجه به حوزه کشاورزی و رفع مشکلات تولید کنندگان است که این مهم می تواند ضمن تحقق تولید پایدار، به توسعه کشاورزی و گلخانه ای منجر شود و این پروژه در راستای همین خط است.

مدیر پروژه گلخانه رز اندرز تاکید کرد: با بهره گیری از روش های نوین کشاورزی می توان اراضی بلااستفاده را زیر کشت محصولات زراعی و گلخانه ای برده و باعث ایجاد فرصت های شغلی پایدار شد.

وی بیان کرد: باسرعت بخشیدن به روند توسعه گلخانه‎ها، تولید و تنظیم بازار فروش به صورت مستمر انجام خواهد شد.

خادمی تصریح کرد: با توجه به کم آبی، توسعه گلخانه ای به عنوان یک اولویت اساسی در شهرستان قرچک دنبال شود و مسئولان در این راه کمک کنند.

وی در پایان گفت: امید است راه اندازی این گلخانه در قرچک منجر به افزایش تولید محصولات کشاورزی، انتقال کشت از فضای آزاد به فضای گلخانه ای، بهره وری مصرف آب، بهره وری مصرف انرژی و اشتغالزایی شود.

انتهای پیام/س

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *