حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید: هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

افزونه جلالی را نصب کنید. 15 شوال 1443 Monday, 16 May , 2022 تعداد دیدگاهها : 260×
توسعه کشت گلخانه ای با جدیت دنبال می شود
۱۲ آبان ۱۳۹۵ - ۱۷:۰۲
شناسه : 55403

رییس جهاد کشاورزی استان تهران گفت: یکی از برنامه هایی که با جدیت از سوی سازمان جهاد کشاورزی استان تهران دنبال می شود، توسعه کشت گلخانه ای است.

ارسال توسط :
پ
پ

آبه گزارش قرچک آنلاین; یین کلنگ زنی ساخت گلخانه در داودآباد قرچک با حضور علی اشرف منصوری رییس جهاد کشاورزی استان تهران، مسعود مرسلپور فرماندار و جمعی از مسئولان محلی برگزار شد.

علی اشرف منصوری در حاشیه این مراسم با اشاره به تلاش سازمان جهاد کشاورزی استان تهران برای توسعه کشت گلخانه ای اظهار داشت: یکی از برنامه هایی که با جدیت از سوی سازمان جهاد کشاورزی استان تهران دنبال می شود، توسعه کشت گلخانه ای است.

رییس جهاد کشاورزی استان تهران با اشاره به این نکته که با توجه به محدودیت های موجود در بخش کشاورزی، توسعه کشت گلخانه ای ضروری است، افزود: امروز باید از همه ظرفیت های موجود برای تحقق سیاست های اقتصاد مقاومتی استفاده کرد و توسعه کشت گلخانه ای نیز در همین راستا تعریف می شود.

وی با تأکید بر رشد واحدهای گلخانه ای در استان تهران ادامه داد: با تلاش های صورت گرفته و حمایت های انجام شده، شاهد رشد و توسعه واحدهای گلخانه ای در استان تهران هستیم.

رییس جهاد کشاورزی استان تهران یادآور شد: بدون تردید با توسعه کشت گلخانه ای و توجه به این بخش T می توان شاهد افزایش تولید محصولات کشاورزی و کاهش مصرف منابع آبی بود.

منبع: مهر

انتهای پیام/س

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت قرچک آنلاین منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.