رئیس اتاق اصناف شهرستان قرچک:

توزیع لوازم آرایشی و بهداشتی به صورت قاچاق و غیر بهداشتی در بازار

رئیس اتاق اصناف شهرستان قرچک گفت: در سالهای اخیر و با گسترش فروش و خرید لوازم ارایشی و بهداشتی بسیاری از این اقلام به صورت قاچاق و غیر بهداشتی در بازار توزیع می شود.

به گزارش قرچک آنلاین; حمیدرضا رئیس اتاق اصناف شهرستان قرچک در جمع خبرنگاران با اشاره به اجرای گشت مشترک ستاد قاچاق کالا و ارز در قرچک گفت: اتحادیه ها و اتاق اصناف همواره دستور العمل ها و بخشنامه های دولت برای برنامه های اقتصادی را اجرا می کند .
تاجیک گفت : در این راستا طبق دستور العمل ها گشت مشترک کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز شهرستان قرچک به منظور بررسی فروشگاه های لوازم ارایشی و بهداشتی اجرا شد تا در خصوص ارائه کالاهای قاچاق و غیر بهداشتی نظارت انجام شود .


وی تصریح کرد:متاسفانه در سالهای اخیر و با گسترش فروش و خرید لوازم ارایشی و بهداشتی بسیاری از این اقلام به صورت قاچاق و غیر بهداشتی در بازار توزیع می شود که با قیمت بسیار پائین مورد توجه مردم قرار گرفته است .
وی افزود : این کالاها مانند انواع صابون و کرم های بهداشتی ، لوازم ارایشی بانوان اگر به صورت غیر بهداشتی تولید شود خطرات زیادی برای پوست دارد که در همین راستا با توزیع کنندگان کالاهای غیر بهداشتی بیشتر برخورد می شود .
رئیس اتاق اصناف شهرستان قرچک بیان کرد : شهروندان ساکن قرچک می توانند تخلفات صنفی را با شماره تلفن ۰۲۱۳۶۴۳۰۰۴۷ و شماره ۱۲۴ اطلاع دهند.

انتهای پیام/س

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *