فرماندار قرچک خبر داد:

توجه به مراکز تولید صنایع دستی و مصالح ساختمانی از اولویت های سال جدید است

فرماندار شهرستان قرچک با توجه گفت: توجه به مراکز تولید صنایع دستی و مصالح ساختمانی برای رونق بیشتر تولید در این صنوف از اولویت های سال جدید است.

به گزارش قرچک آنلاین; بهمن خطیبی در نشست با رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی و فعالین حوزه کار و کارگری شهرستان بر نقش آحاد جامعه بخصوص کارگران در تحقق شعار سال تأکید کرد.
وی افزود: کارگران در رونق تولید نقش آفرین هستند، برای اینکه به رشد اقتصادی برسیم باید از این قشر حمایت شود.
این مقام مسئول گفت: اعتلای فرهنگ کار، حمایت از کارآفرینان، حمایت از کالاهای داخلی و تلاش برای بهبود شرایط تولید از جمله عوامل مهمی هستند که در تحقق شعار سال نقش اصلی را ایفا می کنند.
وی یادآور شد: بنا به توصیه رهبری در این شرایط سخت اقتصادی نیز می توان به خوداتکایی رسید با رمز وحدت و اتکا به توانایی های داخلی و بها داد به نیروهای جوان و متخصص می توان امور را به سرانجام خوبی رساند.
فرماندار قرچک اذعان کرد: بدون تردید با عمل رهنمودهای رهبری و کمک تمام قوا و نیروها برای اجرای سیاست های دولت در امر تولید آینده خوبی برای ایران اسلامی رقم خواهد خورد.
وی ادامه داد: در شهرستان قرچک توجه به شهرک صنعتی را در اولویت قرار داده ایم چرا که مهمترین مرکز اقتصادی شهرستان است که در صورت تقویت بیشتر و رونق بهتر، در سایر مسائل شهرستان از جمله مسائل اجتماعی تأثیرگذار خواهد بود.
نماینده عالی دولت در شهرستان قرچک خاطرنشان کرد: قرچک دارای مراکز بزرگ دامپروری، صنایع دستی – سفالی و شیشه گری فوتی است که باید بر روی آنها سرمایه گذاری کرد و در سند توسعه نیز این مهم پیش بینی شده است
وی با اشاره به اینکه واحدهای تولیدی بزرگ از جمله در حوزه مصالح ساختمانی باید تقویت شوند، افزود: وجود زیرساخت های تولید از جمله خاک رس مناسب در منطقه و کوره های آجر پزی به ما کمک می کند برنامه ریزی بهتری در این حوزه داشته باشیم.
خطیبی با بیان اینکه بیش از ۵۰ واحد تولیدی و صنعتی در قرچک وجود دارد، باید با رفع نقاط ضعف و توانمند سازی نقاط قوت به تولید ثبات بخشید تا کشور بتواند به رشد اقتصادی دست پیدا کند.

انتهای پیام/س

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *