فرمانده انتظامی قرچک مطرح کرد:

اتحاد برای برقراری امنیت

فرمانده انتظامی شهرستان قرچک گفت: امنیت مهمترین عامل در آرامش خاطر مردم است و تلاش و مجاهدت در راستای خدمت رسانی مطلوب به شهروندان از افتخارات پلیس است.

به گزارش قرچک آنلاین; علی موسی پور فرمانده انتظامی شهرستان قرچک در جلسه شورای اداری ضمن تقدیر از فرماندهان سپاه اظهار داشت: برادرانم در سپاه جواب دندان شکنی به کسانی که قصد برهم زنی امنیت جمهوری اسلامی را داشتند، را دادند و با منهدم کردن مقرر آنان باعث از بین رفتن تعداد زیادی از آنان شدند و به آنان فهماندند که اگر کسی نگاه چپ به این کشور کند، جواب آن را بی پاسخ نخواهد گذاشت.

وی امنیت را مهمترین عامل در آرامش خاطر مردم دانست و بیان داشت: تلاش و مجاهدت در راستای خدمت رسانی مطلوب به شهروندان از افتخارات پلیس است و کسب رضایت حق تعالی در سایه خدمت به خلق خدا و حرکت در مسیر الهی و توجه به رهنمودهای ولایت فقیه، روشنگر راه و کلید کسب موفقیت در عرصه های مختلف زندگی است.

موسی پور تاکید کرد: امنیت مقوله اجتماعی است و باید هر کس به نوبه خود وظیفه خود را انجام دهد و باید در این راه وقت گذاشته و گوشش کند.

وی افزود: ما باید در برقراری امنیت مردم پیش قدم باشیم و برای برقراری امنیت همه باید دست به دست هم بدهیم.

فرمانده انتظامی شهرستان قرچک تصریح کرد: بی شک استفاده از ظرفیت های مردمی در مأموریت ها و اقدامات پلیسی، پشتوانه کاملی برای حفاظت از حقوق شهروندی در اجرای قانون است.

وی در پایان خاطرنشان کرد: در همه کشور های پیشرفته جهان در راستای تامین و گسترش امنیت از پتانسیل مشارکت مردمی در حوزه نظم و امنیت استفاده می شود و ایران به عنوان الگوی جهانی خود را معرفی کرده است.

انتهای پیام/س

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *