حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید: هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

افزونه جلالی را نصب کنید. 27 ذو القعدة 1443 Sunday, 26 June , 2022 تعداد دیدگاهها : 260×
تقویت آگاهی جوانان به آسیب های بازی با مواد محترقه یک ضرورت اجتماعی
۱۵ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۰:۴۲
شناسه : 1995

روز گذشته فرمانده انتظامی شهرستان قرچک در جمع دبیران و دانش آموزان هنرستان امام حسین(ع) با اظهار ابعاد مختلف اهداف جنگ نرم به انحرافات ایجاد شده درمراسم چهارشنبه آخر سال توسط دشمنان نظام درکشور پرداخت.

ارسال توسط :
پ
پ

به گزارش خبرنگار قرچک آنلاین ; فرمانده انتظامی شهرستان قرچک با اشاره به رخدادهای سالهای پایان قرن بیستم و آغاز قرن بیست یکم در جهان به ویژه درمنطقه خاورمیانه اظهارداشت، درسالهای اخیر درپی بیداری ملتهای مسلمان و آزادی خواهان جهان که موجب کاهش تسلط رژیم های آمریکا و اسرائیل درابعاد مختلف در منطقه گردیده است، تلاش مذبوحانه دشمنان برای تسلط مجدد و یا خروج آبرومندانه به صورت ویژه در دستور کار آنها و رژیم های دست نشانده وعیادی مزدورداخلی آنها قرار گرفته است.

سرهنگ احمدی خاطر نشان کرد: نظام مقدس جمهوری اسلامی با طلوع درخاورمیانه افق تازه ای را دراذهان ملت ها گشوده و طی ۳۵ سال گذشته با کنار زدن فراز ونشیب های فراوان ،توطئه های آمریکا و رژیم های وابسته رادرهم شکسته است و با تعمیق باورهای دینی و بصیرت سیاسی دست آنان را برای مردم جهان رو کرده است.

این کارشناس ارشد انتظامی با تاکید بر تلاش همه ادارات برای بستر سازی پیشگیری از آسیب های چهارشنبه آخر سال گفت: ورود دشمنان به مراسم چهارشنبه آخرسال و تبدیل آن از یک روز با نشاط به میدان جنگ، ایجاد حوادث و وقایع ناگوار و تولید ناامنی و در نهایت کاهش احساس امنیت در مردم را یک توطئه جهانی عنوان داشت.

فرمانده انتظامی قرچک خطاب به دانش آموزان بیان داشت، شما منادیان آگاهی بخش درجامعه به ویژه خانواده ها هستید و پلیس امیدواراست با تعامل مشترک بتوانیم حرکت نرم و خاموش حادثه آفرینان خارجی و داخلی مراسم چهارشنبه آخرسال را خنثی نموده و بار دیگر توان” ما می توانیم” را بر دهان یاوه گویی های آنها بزنیم.

فرمانده انتظامی شهرستان قرچک با تشکر ازهمکاری خوب مردم و توجه مسئولین آموزش و پرورش از مردم خواست در راستای برخورد با سود جویان توزیع مواد محترقه هر گونه موارد مشکوک را از طریق تلفن ۱۱۰ با نیروی انتظامی در میان بگزارند.

 

 

 

 

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت قرچک آنلاین منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.