تقدیر معاونت عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزارت کشور از نیروی نخبه شهرداری پاکدشت

مهدی جمالی نژاد از خدمات ارزنده محسن تاجیک (مدیر سرمایه گذاری شهرداری پاکدشت) در ارائه طر ح های مطالعاتی و نیز مشارکت فعال در تهیه و تدوین دستورالعمل های حوزه مالی شهرداری ها که بر اساس قوانین به وزارت کشورتکلیف گردیده است ،با اهدای لوح قدردانی نمود.

به گزارش سرویس اجتماعی قرچک آنلاین; مهدی جمالی نژاد از خدمات ارزنده  محسن تاجیک (مدیر سرمایه گذاری شهرداری پاکدشت) در ارائه طر ح های مطالعاتی و نیز مشارکت فعال در تهیه و تدوین دستورالعمل های حوزه مالی شهرداری ها  که بر اساس قوانین به وزارت کشورتکلیف گردیده است ،با اهدای لوح قدردانی نمود.

در قسمتی از این پیام  آمده است :

بدینوسیله از تلاش های خالصانه و مجدانه جنابعالی در ارائه طرح های مطالعاتی که منجر به تهیه و تنظیم دستورالعمل های “طرز تهیه و تدوین ،اجرا و تفریغ بودجه شهرداری؛تحریر دفاتر قانونی در شهرداری ،سازمانها و شرکتهای وابسته،نحوه واگذاری ،میزان و واریز تنخواه گردان،نحوه ایجاد ،تبدیل نگهداری  و امحاء اسناد و مدارک مالی ،شناسایی و پلاک کوبی اموال ،انبارداری ،مدیریت انبارگردانی ،خزانه داری شده است تقدیر و تشکر نموده .

محسن تاجیک نیروی نخبه شهرداری پاکدشت در رابطه با خبر فوق عنوان داشت: تهیه و ابلاغ دستورالعمل های مالی و معاملاتی در شهرداری ها نقش ارزنده ای در ارتقای انضباط و شفافیت مالی دارد.

وی در ادامه همین بحث افزود:استفاده اثربخش از منابع اقتصادی پاسخگویی مدیران را در تقویت ارزیابی عملکردها افزایش می دهد.

وی که مدیریت واحد سرمایه گذاری شهرداری پاکدشت را بر عهده دارد می افزاید:ابتر نماندن پروژه ها در شهرها به منابع مالی و اقتصادی شهرداری ها وابسته است که این مهم در طی سالهای اخیر به دلیل رکود اقتصادی شهرداری ها باعث عقب ماندن در زمینه عملیات اجرایی گردیده است. اما با تدوین برنامه مالی مناسب برای شهرداری ها می توان به پروژه های مختلف بودجه اختصاص داد و برای هر پروژه دفترچه ای جهت شروع و پایان و میزان هزینه برای هر پروژه تدوین کرد تا در راندمان کاری شرکتهای وابسته و پیمانکار اختلالی ایجاد نشود.

شایان ذکر است دکتر محسن تاجیک دارای سوابق کاری به شرح ذیل است :

-عضویت در کار گروه تدوین نظام مالی شهرداری های کشور به مدت ۱۱سال

-عضویت در کار گروه های تخصصی دبیرخانه کلانشرها در حوزه های حسابداری ،بودجه و حسابرسی به مدت ۵سال

مدرس و مشاور شورای عالی استانها به مدت یکسال

-دستیار مشاور مالی بانک جهانی(جناب آقای دکتر پورهنگبهرامی)در زمینه علوم مالی شهرداری

-مشاوره در پیاده سازی حسابداری بر مبنای تعهدی در ۱۱شهر کشور

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *