تصادف در محور قرچک به ری یک کشته بر جای گذاشت

برخورد یک دستگاه وانت بار با یک دستگاه اتوبوس در محور قرچک – ری یک کشته بر جای گذاشت .

به گزارش قرچک آنلاین; رئیس پلیس راهور فرماندهی ویژه شرق استان تهران در خصوص این حادثه به خبرنگار ان گفت: این حادثه حوالی ساعت ۱۲ امروز در محور قرچک – ری اتفاق افتاد و طی آن یک دستگاه خودروی وانت با یک دستگاه اتوبوس که به دلیل نقص فنی در کنار جاده متوقف شده بود با شدت برخورد کرد و در اثر این حادثه راننده وانت در دم جان خود را از دست داد.

سرهنگ علیرضا همیانی گفت: متأسفانه راننده اتوبوس به دلیل نقص فنی رخ داده در خودرو و عدم توانایی در تعمیر آن ، اتوبوس را کنار جاده بدون هیچ گونه علامت هشدار دهنده در انتهای خودرو رها کرده بود.

وی افزود: راننده وانت نیز به دلیل سرعت بالا و عدم توجه به جلو با سرعت زیاد با عقب این اتوبوس برخورد کرد که متأسفانه در این حادثه جان خود را از دست داد .

وی تصریح کرد: راننده اتوبوس به دلیل عدم هدایت خودرو به مکانی امن ، عدم تعبیه علائم هشدار دهنده و سنگ چین ۵۰ درصد مقصر اعلام شد.

همیانی گفت: راننده وانت نیز به دلیل عدم توجه به جلو و سرعت بالا در این حادثه ۵۰ درصد مقصر اعلام شد.

رئیس پلیس راهور فرماندهی ویژه شرق استان تهران افزود: از رانندگان پایه یک توقع می رود درهنگام خرابی خودرو ، ضمن هدایت وسیله نقلیه به مکانی امن ، نسبت به نصب علائم هشدار دهنده تا ۷۰ متری خودروی متوقف اقدام کنند تا سایر رانندگان عبوری با مشاهده این علائم بتوانند خودروی خود را به خوبی هدایت کنند.

وی اظهار داشت: رانندگان نیز باید با رعایت سرعت مطمئنه، پرهیز از لایی کشیدن و سبقت از سمت راست و نیز توجه به جلو، از بروز حوادث رانندگی پیشگیری کنند.

انتهای پیام/س

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *