رئیس پلیس راه چهارمحال و بختیاری:

ترافیک در محورهای مواصلاتی چهارمحال و بختیاری نیمه‌سنگین است

رئیس پلیس راه چهارمحال و بختیاری گفت: در حال حاضر ترافیک تمامی محورهای مواصلاتی استان در بیشتر طول مسیر نیمه سنگین گزارش شده است.

به گزارش سرویس سیاسی قرچک آنلاین،به نقل از تسنیم سرهنگ رحمت‌الله نجفی گفت‌در شهرکرد با اشاره به آخرین وضعیت ترافیکی جاده‌های منتهی به استان اظهار داشت: بیشترین تردد از محور شهرکرد ـ خوزستان، سفیددشت ـ بروجن ـ لردگان، ایذه ـ خوزستان و کهگیلویه و بویر احمد است.

وی افزود: در حال حاضر ترافیک تمامی محورهای مواصلاتی استان در بیشتر طول مسیر نیمه سنگین گزارش شده است.

رئیس پلیس راه چهارمحال و بختیاری با اشاره به بازگشت زائران حسینی از کربلا بیان کرد: طی روزهای اخیر موج بازگشت زائران اربعین را داریم در همین راستا تمهیدات لازم برای بازگشت زائران از سوی پلیس دیده شده است.

نجفی با بیان اینکه از رانندگان درخواست داریم که با سرعت مطمئنه و با احتیاط بیشتر در این مسیرها تردد کنند، خاطرنشان کرد: در این روزها بیشترین حوادث به ‌دلیل واژگونی اتومبیل اتفاق افتاده که آن هم به ‌دلیل خستگی و خواب‌آلودگی راننده رخ می‌دهد.

وی با اشاره به اینکه ۱۰۰ درصد نیروهای پلیس راه استان در آماده‌باش کامل به سر می‌برند، گفت: از تمام رانندگان می‌خواهیم در دهه آخر صفر با توجه به تردد زیاد در جاده‌ها حتماً رعایت مقررات راهنمایی و رانندگی را داشته باشند.

رئیس پلیس راه چهارمحال و بختیاری تصریح کرد: در حال حاضر روزانه ۳۵ هزار خودرو در محورهای مواصلاتی استان به سمت استان‌های اصفهان و کهگیلویه و بویراحمد تردد می‌کنند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *