مدیر آموزش‌وپرورش قرچک:

تحقق منویات رهبری به‌تنهایی امکان‌پذیر نیست

مدیر آموزش‌وپرورش شهرستان قرچک گفت: برای محقق شدن منویات رهبری و تحقق بهتر آن‌همه دستگاه‌های اجرایی باید ورود پیدا کنند و آموزش‌وپرورش نقش برجسته ایی در گسترش آن دارد.

به گزارش سریس سیاسی قرچک آنلاین; مهدی نیکبخت در خصوص نقش آموزش‌وپرورش در اقتصاد مقاومتی تولید و اشتغال گفت: مقام معظم رهبری هرساله بر اساس دغدغه‌هایی که دارد یک مسیر و هدف کلی برای مردم و مسئولان مشخص می‌کند و این مسیر نقشه راهی مهم برای همه دستگاه‌های اجرایی برای انجام امور است.

وی اذعان داشت: با عنایت به اینکه در سال ۹۵ و در آغاز سال ۹۶ دغدغه‌های رهبری و نگاه ایشان در خصوص نقش اقتصاد مقاومتی در اقتصاد جمهوری اسلامی ایران است، اقتصاد مقاومتی را یک الوات مهم و برجسته کشور اعلام کرده‌اند.

مدیر آموزش‌وپرورش قرچک افزود: نکته بسیار مهمی که در انجام منویات مقام معظم رهبری وجود دارد یک یا چند دستگاه اجرایی یا یک گروه خاص نمی‌توانند به‌تنهایی منویات رهبری را به اجرا دربیاورند و همگی برای تحقق آرمان‌ها بسیج شوند.

وی ادامه داد: برای محقق شدن منویات رهبری و تحقق بهتر آن‌همه دستگاه‌های اجرایی باید ورود پیداکرده و با کمک هم باعث محقق شدن این امر در اقتصاد جمهوری اسلامی ایران شوند.

نیکبخت تصریح کرد: نقش و جایگاه برجسته آموزش‌وپرورش در ترویج فرهنگ عمومی در جامعه یک نقش خاص و برجسته است و اعتقاد ما این است که آموزش‌وپرورش به‌عنوان دستگاهی که بزرگ‌ترین شبکه نفوذ آماری کشور دارد می‌توانند نقش برجسته خود را ایفاء کنند.

مدیر آموزش‌وپرورش قرچک در ادامه به دیدار سال گذشته مدیران و معلمان نمونه با رهبر انقلاب اشاره‌کرده و گفت: با توجه به فرمایشات حضرت امام خامنه‌ای (مدظله‌العالی) بیش از ۵۰ درصد جامعه ۸۰ میلیون نفری کشور به‌صورت مستقیم و غیرمستقیم با آموزش‌وپرورش ارتباط دارند.

وی تصریح کرد: با توجه به اینکه آموزش‌وپرورش بزرگ‌ترین شبکه نفوذ آماری در بین جامعه است، باید نقشه برجسته خود را در بین مردم با روش‌های مختلف انجام دهد.

نیکبخت در پایان گفت: اداره آموزش‌وپرورش شهرستان قرچک با توجه به فرمایشات رهبری در سال جدید اقدام به تشکیل کارگروه اقتصاد مقاومتی با حضور شورای آموزش‌وپرورش برای ترویج فرهنگ شعار سال در بین اولیاء و دانش آموزان در مدارس شهرستان قرچک انجام داد تا فرهنگ‌سازی مناسب صورت پذیرد.

انتهای پیام/س

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *