با حضور مهدی چمران صورت گرفت:

تجلیل از اساتید مرکز علمی کاربردی اریکه پرسپولیس

به مناسبت گرامیداشت روز معلم مراسم با شکوه تجلیل از اساتید مرکز علمی کاربردی اریکه پرسپولیس برگزار شد.

به گزارش قرچک آنلاین; به نقل از روابط عمومی مرکز علمی کاربردی اریکه پرسپولیس، در این مراسم که با حضور مهدی چمران رییس شورای عالی استان ها و رییس شورای شهر تهران، فرامرز تاجیک معاون سیاسی فرماندار ورامین، مصطفی حیدری بخشدار مرکزی ورامین، مهدی نیکبخت مدیر آموزش و پرورش قرچک، محسن خادمی رییس اداره ورزش و جوانان قرچک، آزمان کادری رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران قرچک، ایرج شیرنژاد، محمد زمانی افشار و علی بیات از اعضای شورای شهر قرچک و همچنین ابوالفتح هژبری نایب رییس شورای شهر پیشوا همراه بود از اساتید مرکز علمی کاربری اریکه پرسپولیس تقدیر به عمل آمد.

در این مراسم امام جمعه قرچک طی سخنانی اظهار داشت: اسلام برای تعلیم و تربیت اهمیت خاصی قائل است و رسالت اصلی پیامبران الهی نیز تعلیم و تربیت و هدایت مردم بوده است.

وی ادامه داد: تعلیم و تربیت به ویژه تعلیم و تربیت دینی می تواند ارتباط آفریده با آفریدگار را مستحکم تر نماید و انسان ها را به سوی زندگی همراه با معنویت سوق دهد.

حجت الاسلام و المسلمین اسماعیلی گفت: نقش معلمان و اساتید در تعلیم و تربیت بسیار مهم است و آنها هستند که باعث شکوفا شدن استعدادها و نبوغ  فکری دانش آموزان و دانشجویان می شوند.

در ادامه رییس مرکز علمی کاربردی اریکه پرسپولیس عنوان کرد: در این مراسم علاوه بر تجلیل از اساتید که به همراه خانواده هایشان حضور داشتند، جشن سومین سالگرد تأسیس مرکز علمی کاربردی اریکه پرسپولیس هم برگزار شد.

وی افزود: در این مرکز علاوه بر تولید علم، پرداختن به امور فرهنگی نیز در دستور کار بوده و تاکنون اقدامات خوبی در این راستا انجام شده است.

غلامحسین بازیاری تصریح کرد: ما طبق برنامه های تدوین شده در مرکز تلاش داریم تا نقش تأثیر گذاری را در جهت ارتقأ سطح علمی این شهرستان ایفا نمائیم.

گفتنی است اجرای این برنامه به عهده رضا امیر احمدی مجری توانای صدا و سیما بود و همچنین میثم بائو بازیکن سابق باشگاه پرسپولیس، عارف لرستانی، هادی کاظمی و مجید نائینی از هنرمندان تلویزیون نیز در این مراسم حضور داشتند.

انتهای پیام/س

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *