تامین امنیت و مقابله با تهدیدات با تکیه بر بسیج مردمی امکان پذیر است

فرمانده سپاه پانزده خرداد شهرستان قرچک گفت: امروز تامین امنیت پایدار و مقابله با تهدیدات با تکیه بر قدرت بسیج مردمی امکان پذیر است.

به گزارش قرچک آنلاین; فرمانده سپاه پانزده خرداد شهرستان قرچک سرهنگ حیدری درنشست خبری ضمن تقدیر از تلاش اصحاب رسانه و تبریک روز خبرنگار به خبرنگارن، گفت: شهید صارمی با تقدیم خون خود نشان داد که حرفه خبرنگاری از اهیمت بالایی برخوردار است.
وی افزود: خداوند در قرآن کریم، نگارندگان خیر و راستی را مورد تحسین قرار می دهد که این خود بیانگر اهمیت و نقش خبرنگاران و نویسندگان است.
فرمانده سپاه پانزده خرداد، صداقت در گفتار، انعکاس صحیح اخبار و پرهیز از سیاه نمایی را از جمله نکاتی دانست که باید همواره مورد توجه اصحاب رسانه قرار گیرد و افزود: اینجانب معتقد هستم که تعامل خوب بین مسئولان و فعالان رسانه ای موجب رشد جایگاه کشور در تمامی عرصه ها می گردد.
درادامه سرهنگ حیدری عنوان کرد: ملت شهیدپرور و انقلابی ایران اسلامی و علی الخصوص شهرستان قرچک در هشت سال دفاع مقدس به جهانیان نشان دادند به هیچ وجه اجازه نخواهد داد که ذره ای از خاک کشور اسلامی به دست بدخواهان انقلاب اسلامی بیفتد و با نثار خون پاک جوانان برومند خود درخت اسلامی را آبیاری و تنومند کردند.
وی افزود: امروز تامین امنیت پایدار و مقابله با تهدیدات با تکیه بر قدرت بسیج مردمی امکان پذیر است.
حیدری گفت : دشمنان ایران اسلامی از تفکر بسیجی، فرهنگ شهادت و روحیه شهادت طلبی هراس دارند و به همین دلیل به شیوه ها و راه های گوناگون به دنبال ایجاد ناامنی و ضربه زدن به وحدت ملی هستند که نیازمند هوشیاری مردم و همراهی آنان با بسیج است.

IMG_2269
ایشان یکی از وظایف بسیج را مقابله با تهدیدات نرم برای مصون نگه داشتن مردم از جنگ نرم دشمن عنوان کرد و ادامه داد: بسیج کارهای زیادی در این زمینه در سطح شهرستان انجام می دهد، کارگاه‌های روانی زیادی برای مقابله با تهدیدات نرم دشمن اجرا شده، تا بسیجیان و مردم با تهدیدات نرم دشمن آشنا شوند، تهدیدات را بشناسند و ضمن تبیین راه‌های مقابله با آن برای حل آن راهکار تنظیم کنند.
وی حمایت و پشتیبانی از سازمان‌های مردم نهاد را یکی دیگر از خواسته‌های بسیج عنوان کرد و افزود: فضاسازی فرهنگی اجتماعی به منظور ایده‌سازی برای به‌کارگیری تولیدات فرهنگی یکی دیگر از وظایف بسیج شهرستان است، همچنین بحث سرکشی، مراسم‌ها، یادواره‌ها و راهیان نور گوشه‌ای از اقدامات بسیج قرچک است.
سرهنگ حیدری اظهار کرد: ماهواره سنگر دشمنان دین اسلام بر پشت بام خانه‌ها است و برنامه‌های خود را بسیار هدفمند و مدیریت شده به خورد مردم جهان سوم می‌دهند.
وی ادامه داد: استفاده از ماهواره و شبکه‌های مخالف اسلام و قرآن، رها کردن خط مقدم در مقابل خواست دشمن و تسلیم شدن است.
فرمانده سپاه قرچک عنوان کرد: خانواده با تدبیر و آینده‌نگر خانواده‌ای است که آینده فرزندان خود را در سراشیبی سقوط قرار ندهد.
وی همچنین گفت: برنامه‌های مدیریت شده دشمنان در ماهواره، نابودی بنیان خانواده‌ها و اعتقادات دینی ملت‌ها را مورد هدف قرار داده و از آن به نفع خود بهره‌برداری می‌کند.
حیدری در پایان گفت: مردم ما باید هوشیار باشند و فریب برنامه‌های توخالی دشمن را نخورند زیرا که ملت ما ملتی ولایتمدار است.

IMG_2297IMG_2289
در پایان نشست خبری توسط سرهنگ حیدری از خبرنگاران فعال در عرصه خبر شهرستان قرچک تجلیل به عمل آمد.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *