حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید: هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

افزونه جلالی را نصب کنید. 17 جماد أول 1444 Saturday, 10 December , 2022 تعداد دیدگاهها : 260×
تالارهای پذیرایی حق  ارائه اجباری خدمات  را ندارند / فعالیت عکاسان غیر مجاز  در تالارها محدود می شود
۱۳ دی ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۷
شناسه : 102644

رئیس اتاق اصناف شهرستان قرچک گفت: تالارهای پذیرایی شهرستان و اتحادیه عکاسان نیازمند هماهنگی در خصوص فعالیت عکاسان فیلمبرداران در مراسمات مختلف هستند.

ارسال توسط :
پ
پ

به گزارش قرچک آنلاین;جلسه ای برای همانگی بیشتر بین اتحادیه تالار داران پذیرایی و اتحادیه عکاسان قرچک و برخی اعضای این اتحادیه ها به منظور تنظیم برخی قرارداها و همکاری بیشتر برگزار شد.
در این جلسه تاجیک رئیس اتاق اصناف ، رئیس اتحادیه تالار های پذیرایی و اتحادیه عکاسان شهرستان قرچک و مسئول واحد نظارت و بازرسی اتاق اصناف قرچک حضور داشتند.
حمیدرضا تاجیک رئیس اتاق اصناف شهرستان قرچک در این جلسه بیان کرد: تالارهای پذیرایی شهرستان و اتحادیه عکاسان نیازمند هماهنگی در خصوص فعالیت عکاسان و فیلمبرداران در مراسمات مختلف هستند.
وی گفت : تالارهای پذیرایی از بستن قرارداد جداگانه با عکاسی ها برای سپردن عکاسی و فیلمبرداری از مراسمات خودداری کنند.
تاجیک تصریح کرد: تالارهای پذیرایی حق فروش و ارائه اجباری خدمات مانند صوت ، عکاسی ، سفره عقد و غیره را به مشتری تالار را ندارند و باید مشتری در دریافت خدمات خارج از قرارداد تالار آزاد باشد .
وی اظهار داشت : متاسفانه تعدادی از افراد در قالب پروژه های فیلمبرداری و عکاسی در مراسمات عروسی و ختم و بدون مجوز در حال فعالیت هستند و از این جهت باید تالارهای پذیرایی برای ورود این افراد حتما مجوز اتحادیه را بررسی کنند.
رئیس اتاق اصناف شهرستان قرچک تاکید کرد : آموزش های ‌ لازم بابت پرداخت ارزش افزوده و نحوه تعیین مالیات تالارهای پذیرایی نیز به اعضا انجام گردد تا موجب رضایت مشتری شود.

انتهای پیام/س

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت قرچک آنلاین منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.