فرماندار قرچک:

بیش از ۲ هزار نفر در شهرک صنعتی قرچک کار می کنند

فرماندار قرچک گفت:  با وجود مشکلات در شهرک صنعتی بیشتر از جوانان استفاده شده است و بیش از ۲ هزار نفری که در شهرک صنعتی قرچک کار می کنند، بالای ۵۰ درصد آنان جوانان هستند.

به گزارش قرچک آنلاین; بهمن خطیبی فرماندار قرچک در گفت و گو با خبرنگار قرچک آنلاین اظهار داشت: در سامانه های ثبتی که وجود دارد، اکثریت  آن جوانان هستند، جوانان چشم و چراغ جامعه هستند که سعی کردیم در برنامه ها از حضور آنان استفاده کنیم.

وی با اشاره به مشکلات شهرک صنعتی بیان کرد:  با وجود مشکلات در شهرک صنعتی بیشتر از جوانان استفاده شده است و بیش از ۲ هزار نفری که در شهرک صنعتی قرچک کار می کنند، بالای ۵۰ درصد آنان جوانان هستند.

خطیبی گفت: متاسفانه جوان های ما فقط می خواهند، در ادارات مشغول شوند  و در حال حاضر این امکان وجود ندارد، اگر وجود داشته، حقوق آن کفاف زندگی را نمی دهد.

وی تاکید کرد: جذب های که ما الان  برای اشتغال چه ادارات، بخش خصوصی و کارخانجات داریم، یک مقدار جذبش کمتر شده است و جوان ما هم دنبال این نیستکه در این مکان ها مشغول شوند.

فرماندار قرچک تصریح کرد: جوانان دنبال کار ادارای، قررارداد و استخدام هست، ورودی حقوقش خوب باشد و این امکان پذیر نیست و هیچ جای دنیا  چنین چیزی وجود ندارد.

وی با بیان راهکارهای موجود، گفت: ما باید بخش خصوصی را تقویت کنیم،  ngo ها را ه بیندازیم و بدنبال آن دولت پیگیر مسئله اشتغال جوانان هست.

خطیبی در پایان خاطرنشان کرد: دشمن هر روز در حال توطئه علیه ایران است و با تحریم  فضا را برای ما سخت می کنند و با وجود جنگ اقتصادی ما باید شرایط موجود را حفظ کنیم.

انتهای پیام/س

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *