شهردار قرچک:

بیشترین درخواست‌های مردمی درزمینهٔ عمران و اشتغال است

شهردار قرچک گفت: بیشترین درخواست‌های مردمی درزمینهٔ عمران و اشتغال است.

به گزارش قرچک آنلاین; در جلسه ملاقات مردمی ، شهردار قرچک با شهروندان دیدار و به مشکلات آنان رسیدگی کرد.
پیرو ملاقات روزهای دوشنبه و در راستای رسیدگی به مشکلات و درخواست‌های شهروندان محسن خرمی شریف شهردار قرچک به همراه معاونین با شهروندان ملاقات و به بررسی مشکلات آنان پرداخت.
در این جلسه ۳۰ نفر از شهروندان مشکلات خویش را درزمینهٔ شهرسازی، املاک، اجرای احکام، درآمد، اشتغال و … مطرح و ضمن بررسی این مشکلات توسط شهردار قرچک، راهکارهای قانونی ارائه شد.
گفتنی است ثبت‌نام شهروندان برای حضور در جلسه ملاقات مردمی، در ساعات و روزهای اداری با هماهنگی روابط عمومی شهرداری انجام می‌شود.
محسن خرمی شریف شهردار قرچک در حاشیه جلسه ملاقات مردمی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: خدمت به مردم و رفع مشکلات آن‌ها برای مسؤولین لذت‌بخش است و تلاش می‌کنیم که تا هر چه‌بهتر و سریع‌تر مشکل این عزیزان که در حوزه مدیریت شهری است رفع شود.
وی افزود: جلب رضایتمندی شهروندان، ارتباط چهره به چهره و بدون واسطه با مردم، تکریم ارباب‌رجوع از اهداف برگزاری جلسات ملاقات مردمی است.
شهردار قرچک بیان داشت: امید است با تداوم برگزاری جلسات دیدار مردمی، بتوانیم گام‌های مؤثری در راستای تحقق همدلی و هم‌زبانی بین مردم و مدیریت شهری قرچک برداریم.
خرمی شریف بابیان اینکه بی‌شک مردم شهر قرچک شایسته‌ی بهترین خدمات هستند، افزود: بیشترین درخواست‌های مردم قرچک با مدیران شهری درزمینهٔ عمران و اشتغال است.

انتهای پیام/س

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *