فرمانده ناحیه مقاومت بسیج پانزده خرداد شهرستان قرچک:

بیداری اسلامی در منطقه باعث وحشت زدگی دشمنان اسلام شده است

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج پانزده خرداد شهرستان قرچک گفت: بیداری اسلامی در منطقه باعث وحشت زدگی دشمنان اسلام شده است و هر روز با یک حیله جدید شیعیان را از بین می برند و ملت های اسلامی پاسخ دندان شکنی به این جنایت ها خواهد داد.

به گزارش قرچک آنلاین; سرهنگ حسین حیدری فرمانده ناحیه مقاومت بسیج پانزده خرداد شهرستان قرچک ضمن محکومیت حکم اعدام شیخ نمر باقر النمر اظهار داشت: ملت ایران نسبت به اعدام این شیخ بزرگ به آل سعود که حقوق بشر را پایمان کرده است و با انجام این جنایت بزرگ لکه ننگی در کارنامه خود باقی گذاشت.
وی با اشاره به اینکه اتحاد بین مسلمانان نا گسستنی است بیان کرد: بیداری اسلامی در منطقه باعث وحشت زدگی دشمنان اسلام شده است و هر روز با یک حیله جدید شیعیان را از بین می برند و ملت های اسلامی پاسخ دندان شکنی به این جنایت ها خواهد داد.
حیدری گفت: شیخ نمر تحصیل کرده حوزه علمیه قم و تهران بود، ۱۵ درصد جمعیت عربستان از شیعیان ایشان هستند و این شیخ بزرگ برای حقوق شیعیان کشورش فعالیت می کرد و آل سعود با نادیده گرفتن حقوق بشر او را به جرم شعیه بودن اعدام کردند.
وی افزود: : آل سعود دست آویز استکبار جهانی است و برای جلب رضایت آنها دست به هر کاری می زند و حاکمان عربستان برای راضی نگه داشتن داعش دست به اعدام شیخ نمر زدند.
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج پانزده خرداد شهرستان قرچک بیان کرد: آنان که مدعیان آزادی بیان هستند چرا درمقابل این جنایت بزرگ صدایشان در نمی آید و فقط چماق آزادی را بر سر مردم ایران می زنند.
وی تاکید کرد: فتوای این عالم بزرگواره در گوش همه مسلمان جهان باقی مانده است و این مزدوران خواهند دید که فریادهای ملت های اسلامی چه بلای بر سر آنها خواهد آورد.
انتهای پیام/س

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *