به حداقل رساندن مشکلات صنعتگران در سال حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی

فرماندار  قرچک در حاشیه بازدید از کارخانه ریختگری و پژوهشی گفت:رویکرد اصلی ما در سال حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی ، به حداقل رساندن مشکلات صنعتگران است. به گزارش خبرنگار قرچک آنلاین: فرماندار شهرستان قرچک از کارخانه ریخته گری و پژوهشی “فرومولیبدن فروآلیاژ آریا” در منطقه پوئینک جنوبی بازدید بعمل آورد. رضا ریاحی فرماندار شهرستان […]

فرماندار  قرچک در حاشیه بازدید از کارخانه ریختگری و پژوهشی گفت:رویکرد اصلی ما در سال حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی ، به حداقل رساندن مشکلات صنعتگران است.

به گزارش خبرنگار قرچک آنلاین: فرماندار شهرستان قرچک از کارخانه ریخته گری و پژوهشی “فرومولیبدن فروآلیاژ آریا” در منطقه پوئینک جنوبی بازدید بعمل آورد.

رضا ریاحی فرماندار شهرستان قرچک در این بازدید که ولی الله زندیه رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان نیز حضور داشت از نزدیک با نحوه تولیدات این کارخانه آشنا و با مدیرعامل آن بحث و گفتگو کرد.

نماینده عالی دولت در شهرستان قرچک با تاکید بر لزوم حل مشکلات صنایع گفت: همه با هم باید دست در دست هم دهیم و با استفاده از ظرفیت‌های موجود مشکلات صنعتگران که در واقع مشکل اصلی مردم است را مرتفع کنیم.

رضا ریاحی خاطر نشان کرد: رویکرد اصلی ما در سال حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی ، به حداقل رساندن مشکلات صاحبان صنایع و تقویت تولیدات داخلی به ویژه در شهرستان قرچک است .

فرماندار قرچک با اشاره به اقدامات زیربنایی انجام شده در زمینه توسعه زیرساخت‌های ‌شهرک صنعتی قرچک و حل مشکلات واحدهای صنعتی،  گفت: اگر مشکل تولید و صنعت حل شود بسیاری از مسائل و ناهنجاری‌ها در جامعه حل می‌شود.

ریاحی به نام‌گذاری امسال توسط مقام معظم رهبری به عنوان سال حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی اشاره کرد و افزود: ایشان از آحاد مردم را برای رقم زدن تحول‌های چشم‌گیردر زمینه سیاست و اقتصاد دعوت کرد‌ و مردم و مسوولین باید در این عرصه‌ها به طور جدی تلاش کنند.

وی بر ضرورت رسیدگی به مشکلات صنعتگران به خصوص کارخانه های پژوهشی تأکید کرد و از مسئولان مربوطه خواست در اسرع وقت به خواسته های آنان رسیدگی کنند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *