حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید: هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

افزونه جلالی را نصب کنید. 5 رمضان 1444 Sunday, 26 March , 2023 تعداد دیدگاهها : 260×
بهای  آب در  جنوب شرق استان تهران به مبلغ ۸۸۶۷ ریال است
۱۰ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۳:۴۹
شناسه : 89551

مدیرعامل شرکت آبفای جنوب شرق گفت: بهای تمام شده یک متر مکعب آب در حوزه جنوب شرق استان تهران در سال ۹۷ به مبلغ ۸۸۶۷ ریال می باشد.

ارسال توسط :
پ
پ

به گزارش قرچک آنلاین;کارگری مدیرعامل شرکت آبفای جنوب شرقی استان تهران در ادمه ضمن عرض خیرمقدم به بازدیدکنندگان، گزارش جامعی از مراحل تولید، انتقال و روند تصفیه آب در سامانه آب شیرین کن قرچک را ارائه کرد. وی با اساره به وضعیت اقتصاد آب اظهار داشت: بهای تمام شده یک متر مکعب آب در حوزه جنوب شرق استان تهران در سال ۹۷ به مبلغ ۸۸۶۷ ریال می باشد واین درحالی است که متوسط نرخ فروش آن ۳۹۶۳ریال بود و براساس صورت های مالی زیان هر متر مکعب ۴۹۰۴ است.

مدیرعامل شرکت آبفای جنوب شرقی افزود: به رغم محدودیت های شدید منابع مالی داخلی ناشی از پائین بودن نرخ تعرفه های آب بها و لزوم سرمایه گذاری در بخش های عمرانی شرکت ضروری بود بودجه سال جاری را بیشتر از سال ۹۷در نظر بگیریم لذا کل بودجه شرکت در سال جاری ۱۷۲۰میلیارد ریال مصوب شد که از این مقدار ۱۱۷۰میلیارد ریال در بخش سرمایه ای و ۵۵۰ میلیارد ریال در بخش جاری است.

گفتنی است، در این بازدید، شرکت کنندگان از قسمت ها و تجهیزات مختلف در سامانه آب شیرین کن بازدید بعمل آوردند و با مراحل تصفیه آب در این محل آشنا شدند.

کارشناسان مستقر در سامانه آب شیرین کن اطلاعات تخصصی را در خصوص مراحل تصفیه آب و تاسیسات فنی موجود در محل را برای حاضرین ارائه نمودند.

انتهای پیام/س

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت قرچک آنلاین منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.