حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید: هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

افزونه جلالی را نصب کنید. 5 رمضان 1444 Sunday, 26 March , 2023 تعداد دیدگاهها : 260×
بسیج به هیچ عنوان در انتخابات اتاق اصناف ایران دخالت نمی کند
۰۵ آذر ۱۳۹۷ - ۱۲:۴۳
شناسه : 100044

رئیس سازمان بسیج اصناف کشور گفت: بسیج به هیچ عنوان در انتخابات اتاق اصناف ایران دخالت نمی کند و از همه گروه ها ی که تشکیل شده حمایت می کند و اختیار دست خود اصناف هست و جلوی دخالت دیگران را هم خواهیم گرفت.

ارسال توسط :
پ
پ

به گزارش قرچک آنلاین; غلامرضا حسن‌پور رئیس سازمان بسیج اصناف کشور در گفت و گو با خبرنگاران اظهار داشت: وظیفه  سپاه پاسداران حفظ انقلاب و دستاوردها ی انقلاب است و بزرگترین دستاوردهای انقلاب مردم هستند و ما باید از مردم پاسداری کنیم.

وی با اشاره به دستاوردهای انقلاب، بیان کرد: در آستانه ۴۰ سالگی انقلاب باید از ستون انقلاب حفاظت کنیم تا انقلاب اسلامی وجود دارد، بسیج هم هست و اگر همه دنیا به ما پست کند، ما هیچ وقت پشت به انقلاب نخواهیم کرد.

حسن‌پور افزود: در انقلاب اسلامی اختیار در دست خود مردم هست و ازاتحادیه صنفی تا اتاق اصناف خودشان انتخاب می کنند و این یعنی واگذاری به عموم مردم، انقلاب اسلامی وظیفه خود را انجام داد و بعضی وقت ها مسئولان وظیفه خودشان را خوب انجام نمی دهند.

وی گفت: مردم طبق قانون اساسی رای دادن و رای مردم قابل احترام هست و امور مملکت دست خود مردم است، انتخاب درست و مسئولان متعهد و مومن در پیشرفت نظام بسیار موثر است.

رئیس سازمان بسیج اصناف کشور  تاکید کرد: اتاق فکر در اصناف باید راه اندازی شود، تا تولیدی های ما تعطیل نشود و وضعیت تحلیل نرود، طرح و ایده را پیاده و شرکت های تعاونی را راه اندازی کنیم

وی تصریح کرد: کشور در هر زمینه که بحران شود، مدیریت بحران نداریم و سو مدیریت را به همراه دارد، با مدیریت درست از وضعیت اقتصادی کنونی به زودی بیرون می آیم.

حسن پور گفت: ما به دشمن چشم ندوختیم و امیدی هم نداریم و دست دولت را می گیریم ، ما در هر زمینه به دولت و مسئولان کمک می کنیم، اتحادیه ها و اتاق اصناف باید دقت نظر داشته باشند و مشکلات را برطرف کنند.

وی با اشاره به انتخابات روز سه شنبه اتاق اصناف ایران، بیان کرد: برای انتخابات اتاق اصناف ایران گروه های مختلفی و ایده های مختلفی آمد و همه منتظر موضع بسیج دراین باره هستند.

رئیس سازمان بسیج اصناف کشور تاکید کرد: بسیج  به هیچ عنوان در انتخابات اتاق اصناف ایران دخالت نمی کند  و از همه گروه ها ی که تشکیل شده حمایت می کند  و اختیار دست خود اصناف هست  و جلوی دخالت دیگران را هم خواهیم گرفت.

وی تصریح کرد: اصناف دارای صاحب عقل و منطق هستند و کسانی را که کارشان را بلد و تخصص و دارای تعهد و امانتداری هستند را مورد توجه و انتخاب می کنند.

حسن پور در پایان افزود: ۳ میلیون واحد صنفی در اختیار این مجموعه هست و کسی که از این انتخاب بیرون بیاید مورد حمایت بسیج قرار خواهد گرفت.

انتهای پیام/س

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت قرچک آنلاین منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.