حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید: هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

افزونه جلالی را نصب کنید. 7 ربيع أول 1444 Sunday, 2 October , 2022 تعداد دیدگاهها : 260×
بسیج با تمام توان برای حل مشکل اقتصادی به حمایت دولت می آید
۰۳ آذر ۱۳۹۷ - ۱۶:۵۹
شناسه : 99926

رئیس بسیج اصناف کشور گفت: بسیج با تمام معنا برای حل مشکل اقتصادی به حمایت دولت می‌آید تا دشمن نظام و انقلاب را ناامید کند.

ارسال توسط :
پ
پ

به گزارش قرچک آنلاین; غلامرضا حسن‌پور رئیس سازمان بسیج اصناف کشور در همایش بسیج اصناف قرچک اظهار داشت: تمام انقلاب‌ها در ابتدای راه یا از بین رفتند یا منحرف شدند اما تنها انقلابی که در قرن‌های اخیر توانست به چهل‌سالگی برسد، انقلاب اسلامی ایران است.
وی گفت: این انقلاب دچار چه فتنه‌هایی شد سرنگونی رژیم پهلوی یک رؤیا بود اما اتفاق افتاد و این سرنگونی یک معجزه بود.
حسن‌پور افزود: بعد از پیروزی انقلاب بلافاصله درگیری‌های قومی ترکمن‌ها عرب‌ها و گردها بود همه‌ی کشور درگیر مسائل قومی شد اما خود قومیت‌ها مدیریت کردند و انقلاب را از این فتنه خارج کردند.
وی بیان کرد: بعد از پیروزی انقلاب تاکنون هفده هزار نفر را ترور کردند که ۵۰۰ نفر از شهدا، بازاری‌های عامه و عادی بودند.
رئیس سازمان بسیج اصناف کشور تاکید کرد: قرار بود آبان ماه برای ایرانیان جهنم شود اما کالیفرنیا جهنم شد ما راضی به این اتفاق نبودیم اما نمی‌توان باخدا مبارزه کر. آیا این معجزه نیست.
وی تصریح کرد: تا انقلاب زنده است دشمن زیاد است دشمن از سه جبهه با ما می‌جنگد می‌خواهد مارا نابود کند و مردم ایران را از مسیر اصلی منحرف کند و از همه مهم‌تر ما را کنترل کند.
حسن پور گفت: دشمن این سه نقشه را باهم انجام می‌دهد و در این مسیر یک جبهه درست کرده است و بسیار بزرگ است.
وی افزود: هدف اصلی آن تعامل و نفوذ فکری و جریانی برای از بین بردن انقلاب اسلامی است که دشمن به کار می‌برد.
رئیس سازمان بسیج اصناف کشوردر خصوص چهاراصل اساسی که انقلاب اسلامی را به مسیر خود هدایت شود گفت اسلام و ماهیت دینی است مثل یک موتور حرکت دهنده است و ولایت دومین اصل است سکان‌دار انقلاب اسلامی رکن بقای انقلاب است که باید به انقلاب جهت اصلی را بدهد.
وی بیان کرد: اصل سوم بقای جمهوری اسلامی ایران مردم هستند که حکم سوخت‌رسان را به انقلاب اسلامی دارند با اتحاد و یکپارچگی خود انقلاب را حمایت کنند.
حسن پورتأکید کرد: بزرگ‌ترین دستاوردهای انقلاب همین مردم هستند مبارزه با موانع در مسیر و دشمن‌شناسی چهارمین اصل می‌باشند.
این مسؤول گفت این انقلاب اسلامی با همین چهارستون در آستانه چهل‌سالگی بااقتدار پیش می‌رود.
وی گفت: این چهارستون را دو نهاد نقش تقویت‌کننده دارند که اولین آن نهاد رهبری به‌عنوان جهت دهنده عمل می‌کند و دومین نهاد هم نهادی بانام بسیج است.
رئیس سازمان بسیج اصناف کشور در پایان خاطرنشان کرد: درزمانی که امریکا از برجام خارج شد مدیریت بحران نداشتیم اصلاً برجام نبود که خارج شود.
وی در پایان گفت بسیج بلند گوی رهبری است بسیج با تمام معنا برای حل مشکل اقتصادی به حمایت دولت می‌آید تا دشمن نظام و انقلاب را ناامید کند.

انتهای پیام/س

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت قرچک آنلاین منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.