بزرگترین مسابقات آمادگی جسمانی بانوان قرچک برگزار شد

بزرگترین مسابقات آمادگی جسمانی بانوان قرچک هیات ورزش های همگانی در سالن فدک برگزار شد.

به گزارش قرچک آنلاین; بزرگترین مسابقه آمادگی جسمانی شهرستان قرچک توسط هیات ورزش های همگانی در سالن ورزشی فدک برگزار شد.

زهرا اسدی نائب رئیس هیات ورزش های همگانی قرچک  در حاشیه این مراسم اظهار داشت: در این دوره از مسابقات تعداد ۱۷۰ نفر از بانوان از رده های سنی مختلف حضور داشتند.

وی گفت: در این مسابقه کم سن ترین ورزشکار ۱۴ ساله و مسن ترین ورزشکار ۵۵ ساله شرکت کرده بودند و با داوری خانم ها ضیاء، عباسیان و خانم رضازاده رقابت آغاز شد.

اسدی تصریح کرد: این مسابقات در ۷ رده سنی، ۱۵ تا ۲۴گروه اول، ۲۵ تا ۲۹گروه دوم، ۳۰ تا ۳۴ گروه سوم، ۳۵ تا ۳۹ گروه چهارم، ۴۰ تا ۴۴ گروه پنجم، ۴۵ تا ۴۹ گروه ششم و رده سنی ۵۰ برگزار شد.

وی  با اشاره به تحرک کم بانوان در جامعه، بیان کرد: با توجه به اینکه بیش از نیمی از جمعیت جامعه را بانوان تشکیل می دهند، سلامت جامعه ارتباط مستقیمی با سلامت روحی و جسمی آنان دارد.

نائب رئیس  ورزش های همگانی قرچک افزود: با ورزش می توان فرهنگ تندرستی و نشاط اجتماعی را در جامعه گسترش داد و برگزاری مسابقات بانوان به پویایی جامعه و سلامت جامعه می تواند تاثیر بگذارد.

وی در پایان با بیان نقش مادران در تربیت فرزندان موفق، خاطرنشان کرد: مادران شاداب و دارای اعتماد به نفس بالا،  نقش موثری را در تربیت فرزندان سالم و پویا دارند و تدام بخش جامعه ای شاداب هستند.

گفتنی است، در پایان مسابقات توسط مهین صغیر معاون اجتماعی فرمانداری قرچک از نفرات برتر با حکم قهرمانی، مدال و جوایز ارزنده تجلیل شد.

انتهای پیام/س

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *