برنامه مُدون برای اوقات فراغت دانش آموزان

در کانون آینده سازان انقلاب اسلامی قرچک برنامه‌های جدیدی برای اوقات فراغت دانش آموزان برگزار خواهد شد.

به گزارش خبرنگار قرچک آنلاین ، سئول کانون شهرستان قرچک از برگزاری کلاس های اوقات فراغت برای دانش آموزان خبر داد و گفت : برنامه های مُدون برای اوقات فراغت دانش آموزان با همکاری بسیج دانش آموزی تنظیم شده است که امید است در جهت بهبود فرهنگ جامعه جوان و نوجوان تاثیر بسزایی داشته باشد.

امیرعلی ثنایی از اهداف کانون برای انجام این کلاس ها اشاره داشت و گفت : هدف از این کلاس ها ایجاد یک فضا ، در خور شخصیت جوانان خوشفکر باشد ، چه بسیجی چه غیر بسیجی میتوانند از این کلاس ها بهره ببرند و تنها حُسن این کلاس ها برای بسیجیان محترم این است که کلاس ها بصورت نیم بها خواهد بود.

ثنایی افزود : تمامی کلاس های ما تحت پروتکل های بهداشتی انجام خواهد شد و جای هیچگونه نگرانی نیست ، توامندانه و دغدغه مند برای رفع معضلات اجتماعی و کمک برای دانش آموزان مستعد درجهت آموزش هدفمند به جلو خواهیم رفت ، امید است که این کلاس ها تا بعد از تابستان نیز ادامه دار باشد.

وی در پایان اظهار کرد : من به تمامی معاونینم دستور دادم که موشکافانه و دقیق در جهت انجام این امر تلاش کنند تا گزندی و مشکلی پیش نیاید ، تا بتوانید نخست در پیشگاه خداوند ربانی ، مردم سربلند باشیم.

وی در پایان از زحمات ستوان اول پاسدار محمدرضا صبری مسئول بسیج دانش آموزی شهرستان قرچک نیز تشکر و آرزوی سلامتی کرد و افزود : با وجود اینکه ایشان با بیماری کووید۱۹ دست پنجه نرم میکنند ولیکن دورا دور پیگیر همه کار بودند و هستند و ما نیز به یک همچنین بسیجی انقلابی توانگری افتخار میکنیم.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *