رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور خبر داد:

برف و باران در محورهای شمالی کشور و انسداد ۵ محور در استان‌های زنجان و قزوین

رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور از انسداد پنج محور در استان‌های زنجان و قزوین به دلیل بارش برف وباران خبر داد.

به گزارش سرویس اجتماعی قرچک آنلاین; سرهنگ نادر رحمانی درباره آخرین وضعیت محورهای مواصلاتی کشور گفت: در حال حاضر آزاد راه زنجان – قزوین، طارم – زنجان و تهم – طارم در استان زنجان و محورهای قزوین – زنجان و قزوین -تاکستان در استان قزوین به دلیل شدت بارش‌ مسدود شده اند.

وی درباره وضعیت جاده چالوس نیز گفت: محور کرج – چالوس نیز ساعت سه بعد از ظهر امروز مسدود شد، اما در ساعت ۱۶ دوباره بازگشایی شد.

رحمانی ادامه داد: در بیشتر محورهای آذربایجان غربی، قزوین، زنجان همدان، اردبیل، کردستان، کرمانشاه، مازندران و البرز بارش برف گزارش شده است. علاوه بر آن در محورهای بروجرد- اراک و نورآباد- نهاوند در استان لرستان و محور توسکستان در استان گلستان نیز برف مشاهده می‌شود.

رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور  با اشاره به بارش برف در بیشتر محورهای استان گلستان، قم – گرمسار، خوزستان- سوسنگرد- خرمشهر، تصریح کرد: تردد با زنجیر چرخ در محورهای کوهستانی استان البرز و محور سرچم در استان اردبیل ضروری است. ترافیک در باند شمالی آزادراه تهران- کرج، کرج- قزوین، محدوده پل کلاک، پل فردیس و  پل استاندارد سنگین است. در سایر محورها نیز همراه داشتن زنجیر چرخ الزامی است.

وی همچنین به مسافرانی که قصد سفر به استان‌های زنجان و قزوین دارند توصیه کرد که با توجه به احتمال انسداد محورهای این دو استان، سفر خود را به روزهای آینده موکول کنند یا از سایر محورهای این دو استان تردد کنند.

راه دانا

انتهای پیام/س

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *