بررسی وضعیت ۳۰ روستای بخش جوادآباد با حضور مدیرکل امور روستایی استانداری تهران

مدیرکل امور روستایی استانداری تهران با حضور در بخش جوادآباد شهرستان ورامین از این بخش بازدید و از نزدیک وضعیت ۳۰ روستای این بخش را رصد کرد.

به گزارش قرچک آنلاین; حسین الماسی به‌همراه علی رضوان معاونت فنی و عمران فرمانداری ورامین و سید همایون عباسی بخشدار جواد‌آباد از روستاهای بخش جوادآباد بازدید کرد.
مدیرکل امور روستایی استانداری تهران در این بازدید وضعیت ۳۰ روستای بخش جوادآباد، اعم از ساختمان دهیاری، ساختمان آتش‌نشانی، خانه عالم، ساختمان خانه بهداشت و بهسازی خانه بهداشت، پروژه روبه اتمام سالن‌های ورزشی در روستاهای حصار حسن بیک و محمدآباد، بوستان روستایی، وضعیت طرح هادی و بهسازی معابر، ماشین‌آلات دهیاری مورد بررسی قرار گرفت.
الماسی، مدیر کل امور روستایی استان تهران در این بازدیدها اظهار داشت: با هماهنگی به‌ عمل آمده روستاهایی که در آن‌ها دهیاری مستقر است می‌توانند از امکاناتی نظیر ماشین‌های مکانیزه حمل زباله، ساختمان دهیاری، ماشین‌های سبک آتش‌نشانی، خانه عالم، کتابخانه عمومی، بوستان روستایی برخوردار شوند.
مدیرکل امور روستایی استانداری تهران در این بازدید به بررسی سطح کامل روستاها پرداخت و گفت: در صورتی که اعضای شورای روستاها و دهیاران زمین مناسب برای ساخت دهیاری، آتش‌نشانی، خانه عالم و بوستان روستایی را در اختیار داشته باشند امور روستایی استانداری تهران آمادگی لازم در ارتباط با تخصیص اعتبار لازم جهت ساخت آن را دارد.

13930821000310_PhotoL
الماسی با اشاره به خدمات ارزشمند سیدهمایون عباسی در بخش‌های کهریزک، فشافویه و جلیل‌آباد وی را فردی توانمند در عرصه عمرانی نام برد و افزود: بخش جوادآباد علی‌رغم زیر ساخت‌های خوبی که در سطح روستاهای آن انجام شده است، ولی در زمینه ساختمان دهیاری، خانه عالم، کتابخانه عمومی، بوستان روستایی کمبودها چشمگیر است که ان‌شاءالله در صورت تامین اعتبار اقدامات لازم در ارتباط با احداث آن انجام می‌شود.
مدیرکل امور روستایی استانداری تهران همچنین از روند دفاتر دهیاری‌ها و همچنین نظارت بر پرونده‌های ساخت و سازهای غیرمجاز در دهیاری‌ها بازدید و دستورات لازم را صادر کرد.
سیدهمایون عباسی، بخشدار جوادآباد نیز در پایان این بازدید با تقدیر از حضور مدیرکل امور روستایی استانداری تهران و هیئت همراه به بخش جوادآباد اظهار امیدواری کرد: با توجه به بازدید به‌عمل آمده مدیرکل امور روستایی استانداری تهران از روستاهای بخش جوادآباد، نگاه ویژه‌ای به شهرستان و بخش جوادآباد را در برداشته باشد.
عباسی تصریح کرد: با شروع عملیات عمرانی در جوادآباد رضایت‌مندی مردم در روستاها و جلوگیری از مهاجرت به شهر و در نتیجه مهاجرت معکوس از شهر به روستا را بر آوریم.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *