حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید: هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

افزونه جلالی را نصب کنید. 27 ذو القعدة 1443 Sunday, 26 June , 2022 تعداد دیدگاهها : 260×
بررسی آسیب های ماهواره با عنوان دجال واره در شهرستان قرچک
۰۴ مرداد ۱۳۹۳ - ۵:۰۰
شناسه : 5679

نشستی با بررسی آسیب های ماهواره با عنوان دجال واره با حضور جمعی از مردم و بسیجیان باقرآباد شهرستان قرچک در پایگاه صالحین برگزار شد.

ارسال توسط :
پ
پ

به گزارش قرچک آنلاین ;سروان تاجیک گفت: ما باید مواظب باشیم تا برخی اندیشه های التقاطی موجب بروز آسیب هایی در ما نشود.

وی افزود: برخی از شخصیت ها در ابتدای انقلاب اسلامی نقشی اساسی داشتند ولی پس از مدتی به دلیل فاصله گرفتن از اصول انقلاب ، مردم آنها را طرد کردند.

وی در ادامه ساده اندیشی، بی بصیرتی و حب دنیا را از جمله دلایل سقوط انسان عنوان وخاطر نشان کرد: باید سعی کنیم با بصیرت افزایی در خود، جلوی بسیاری از انحرافات اجتماعی که منشاء بروز آن شیطان است را بگیریم.

سروان تاجیک سعیدی تاکید کرد: امروز سلطه گران در همه جای دنیا به دنبال سلطه فرهنگی از طریق ترویج ماهواره هستند.

ایشان بیان کردند: ما باید مراقب حیله و ترفندهای شیطانی و جنگ رسانه ای دشمن باشیم و تنها راه مبارزه با این هجمه فرهنگی، ترویج آموزه های ناب اسلامی و تشویق جوانان به الگوبرداری از این فرهنگ اصیل است.

وی نیز در ادامه به آثار و تبعات برنامه های ماهواره ای در خانواده اشاره کرد و گفت: ماهواره ها منشا فسادی فرهنگی و اخلاقی هستند که تیرهای زهرآگین خود را به سمت ملتها و کشورها هدف گیری می کنند.

وی افزود: امواج صوتی و تصویری حامل ابتذال، بدتر و مخاطره آمیزتر از هواپیماهای جنگی دشمن هستند که برای سلطه مجدد بر سرزمین های اسلامی به میدان آمده اند.

وی اظهارکرد: برخی از نویسندگان و منتقدان اجتماعی معتقدند که تکنولوژی ماهواره ای و دیگر رسانه های جدید، فرهنگ های ملی را از هم می پاشند.

وی اذعان کرد: برنامه هایی که از طریق ماهواره پخش می شود با هدف از بین بردن فرهنگ غنی اسلامی تولید می شود و برای رسیدن به این مقصود برنامه ریزی های خاصی را نیز انجام داده است.

IMG_3592

ایشان بیان کردند: بسیاری از شبکه های پربیننده ماهواره ای بدنبال ایجاد تضاد بین آموزش های خانه و مدرسه، قوانین حکومتی و مقبولیت آن در بین مردم و تشکیک در آموزه های دینی هستند.

وی اضافه کرد: برنامه های ماهواره به دنبال تخریب بنیان خانواده و ناکارآمد و کهنه جلوه دادن آموزه های دینی هستند.

تاجیک سعیدی از بین بردن حرمت های خانوادگی را از جمله آثار مخرب ماهواره عنوان کرد وافزود: شبکه های ماهواره با پخش سریال های فارسی زبان به دنبال این هستند که غیرت مردان ایرانی را گرفته ونقش و جایگاه پدر، مادر و فرزند در خانواده را از بین ببرند.

وی افزود: از بین بردن معنویت، کمرنگ کردن عفت و حیا در خانواده ، مخدوش کردن مقدسات، محور قرار دادن فرهنگ برهنگی و شهوت گرایی، سلب استحکام روانی جامعه و زمینه سازی برای طلاق در بین خانواده ها از نتایج زیانبار ماهواره است.

پایان خبر/

 

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت قرچک آنلاین منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.